// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۳۹

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Monster Hunter World به نام Ice Borne، در تاریخ ۱۵ شهریور منتشر خواهد شد و در جریان افتتاحیه گیمزکام ۲۰۱۹، تریلر جدیدی از آن منتشر شده است. 

دقایقی قبل و در جریان افتتاحیه‌ی نمایشگاه گیمز کام 2019 و طبق جدیدترین اخبار بازی، تریلری از جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Monster Hunter: World به نام Ice Borne منتشر شد. بازیکنان در این بسته‌ی الحاقی جدید به سرزمینی یخ زده به نام Hoarfrost Reach سفر می‌کنند و داستانی کاملا جدید را تجربه می‌کنند که بعد از خط داستانی اصلی بازی روایت می‌شود. از دیگر ویژگی‌های Ice Borne می‌توان به اضافه شدن هیولاهای جدید،  کمبوها و حرکات نوین برای حمله و شکار کردن و مرکز فرماندهی جدید اشاره کرد.

بسته‌ی الحاقی Ice Borne در تاریخ ۱۵ شهریور ماه برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان با قیمت ۴۰ دلار در دسترس خواهد بود. همچنین نسخه‌‌ی کامپیوتر بازی نیز چندی بعد و در دی/بهمن امسال منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بسته‌ی الحاقی را ازطریق این لینک مشاهده کنید. 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده