// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۱۳

در جریان مراسم افتتاحیه نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹، بازی Kerbal Space Program 2 با انتشار تریلر برای انتشار در سال ۲۰۲۰ رسما رونمایی شد.

در جدیدترین اخبار بازی و اخبار نمایشگاه گیمزکام 2019، بازی Kerbal Space Program 2 رسما معرفی شده است. در جریان مراسم افتتاحیه نمایشگاه Gamescom 2019 که به میزبانی جف کیلی در حال برگزاری است، سرانجام دنباله بازی Kerbal Space Program معرفی شد که در تریلر معرفی آن شاهد بازگشت موجودات بامزه و کوچک قسمت اول هستیم. این قسمت از بازی توسط Squad، سازنده قسمت اول در دست ساخت است، اما بخش مهمی از مراحل توسعه و ساخت این بازی بر عهده Star Theory است که پیش از این استودیوی Uber Entertainment مسئولیت ساخت آن را بر عهده داشته بود. 

دانلود ویدیو از آپارات

اطلاعات بیشتری از بازی Kerbal Space Program 2 منتشر نشده و تنها اعلام شد که قسمت دوم بازی Kerbal Space Program در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم‌هایی چون کامپیوتر، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده