// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۴۲

در جریان مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۱۹، تریلر گیم‌پلی بخش داستانی Gears 5 به‌نمایش درآمد.

یکی از مواردی که کاربران منتظر آن بودند، نمایش بخش داستانی بازی Gears 5 بود که اعلام شد مراسم افتتاحیه گیمزکام ۲۰۱۹، با نمایش یک تریلر از بخش داستانی این بازی آغاز می‌شود. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، در مراسم افتتاحیه Gamescom 2019، تریلر بخش داستانی بازی گیرز 5 به‌نمایش درآمد.

در جریان ویدیو منتشر شده، شاهد بخش‌های داستانی از Gears 5 و مکالمه مارکوس فینیکس و کیت دیاز هستیم. ظاهرا کیت دیاز ازطریق یک دستگاه به زمان و بازه مشخصی رفته است و حال برای پیدا کردن محیط مورد نظر، راهی ماجراجویی جدیدی می‌شود. یکی از موارد جذاب تریلر منتشر شده، گیم‌پلی بازی و مکانیزم‌های جدید بودند که به‌نظر می‌رسد و حس‌وحال متفاوتی را به بازی بخشیده است.

کاربران در ادامه می‌توانند تریلر منتشر شده از کمپین بازی Gears 5 را در یوتیوب تماشا کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند. گیرز 5 در تاریخ ۱۷ شهریور ماه (۱۰ سپتامبر) عرضه می‌شود. کاربران ایکس‌باکس گیم‌ پس یا خریداران نسخه آلتیمیت چهار روز زودتر، به این بازی دسترسی خواهند داشت.

دانلود ویدیو از آپارات

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع Gematsu
کاراکتر باقی مانده