// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۱۰

در جریان کنفرانس خبری گوگل استیدیا در آستانه آغاز گیمزکام ۲۰۱۹، بازی Orcs Must Die 3 به‌صورت انحصاری برای پلتفرم استیدیا معرفی شد.

Orcs Must Die را می‌توان یکی از مجموعه‌های محبوب در سبک دفاع از قلعه دانست که سه‌گانه اول بین کاربران استیم و پی سی محبوبیت بالایی دارد. همچنین در سال ۲۰۱۷ بود که بازی Orcs Must Die Unchained روانه بازار شد و توانست نظرات مثبت کاربران و منتقدان را به‌دنبال داشته باشد.

طبق جدیدترین اخبار بازی و کنفرانس خبری گوگل استیدیا در آستانه آغاز نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۹، استودیو Robot Entertainment، سازنده مجموعه Orcs Must Die، بازی Orcs Must Die 3 را معرفی کرد. نکته‌ی جالب این است که این نسخه به‌صورت رسمی برای پلتفرم استیدیا عرضه می‌شود. ازاین‌رو علاقه‌مندان برای تجربه‌ی بازی باید گوگل استیدیا را تهیه کنند ازطریق این پلتفرم استریم، بازی را تجربه کنند.

متاسفانه تاریخ انتشار Orcs Must Die 3 اعلام نشده است. همچنین مشخص نشده که آیا این بازی انحصاری زمانی است یا خیر. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از بازی را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع IGN
کاراکتر باقی مانده