// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۳۳

در جریان قسمت ویژه‌ی گیمزکام Inside Xbox دو کنترل جدید و ۷۰ دلاری برای کنسول ایکس‌باکس وان معرفی شدند. این کنترلرهای جدید در پاییز سال جاری عرضه خواهند شد.

بالاخره انتظارها به‌سر رسید و افتتاحیه‌ی باشکوه گیمزکام 2019 آغاز شده است. پس از نینتندو حالا این مایکروسافت است که مشغول نمایش دادن تریلرها و اخبار مختلف از بازی‌های متنوع است و درجریان تازه‌ترین اخبار بازی، شرکت ردموندی ۲ طرح کاملا جدید را برای کنترلرهای کنسول ایکس‌باکس وان، معرفی کرده است.

این ۲ طرح جدید (که در تصویر شاخص این مطلب آن‌ها را تماشا می‌کنیم) که هرکدام ۷۰ دلار قیمت دارند، با نام‌های Night Ops Camo و Sport Blue به‌گیمرها معرفی شده‌اند و هردو در فصل پاییز سال جاری در دسترس قرار خواهند گرفت. هر یک از این دو کنترلر از ویژگی‌های عملی و ظاهری خاصی بهره می‌برند و گفتنی است که Night Ops Camo (مدل تیره) در تاریخ ۸ اکتبر (۱۶ مهر) و مدل Sport Blue در تاریخ ۱۷ سپتامبر (۲۶ شهریور) عرضه خواهند شد که با توجه‌‌به معرفی کنترلرهای جدید پلی‌استیشن 4، حرکتی جالب و رقابتی از سوی مایکروسافت است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده