// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۲۲

در جریان برنامه Indie World نینتندو که در آستانه برگزاری گیمزکام 2019 پخش شد، اعلام شد که بازی EarthNight برای نینتندو سوییچ نیز ساخته می‌شود.

در آستانه آغاز نمایشگاه گیمزکام 2019 شاهد برگزاری استریم برنامه Indie World نینتندو با محوریت بازی‌های مستقل بودیم. یکی از آثار زیبایی که نظر ما را به خودش جلب کرد EarthNight بود که در سبک پلتفرمر برای نینتندو سوییچ در دست ساخت قرار دارد. داستان بازی در مورد کاراکتری است که سعی می‌کند در دوران آخرالزمانی اژداهایان زنده بماند.

از ویژگی‌های کلیدی EarthNight می‌توان به سبک اکشن این بازی اشاره کرد که در زاویه دید دوبعدی و سایداسکرولینگ پیش می‌رود. بیش از ۳۵ نوع نیروزا در بازی وجود دارد که در نابود کردن دشمنان به شما کمک می‌کند. سازندگان در توضیحات رسمی خود به موسیقی متن این بازی نیز اشاره کرده‌اند که تعداد آن‌ها به بیش از ۲۰ قطعه می‌رسد.

بازی EarthNight که پیش‌تر برای پلی ‌استیشن 4، پی سی و مک تایید شده بود، در سال جاری میلادی برای نینتندو سوییچ هم منتشر می‌شود. گفتنی است که استودیو کلیورسافت وظیفه ساخت این بازی را برعهده داشته است. در پایین می‌توانید تریلر این بازی را تماشا و دانلود کنید.

دانلود ویدیو از آپارات

نمایشگاه Gamescom 2019 به‌صورت رسمی از فردا کار خود را آغاز می‌کند.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع gematsu
کاراکتر باقی مانده