// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۱۴

در حاشیه برنامه Indie World نینتندو، استودیوی Easy Day Studios بازی Skater XL را رسما برای نینتندو سوییچ تایید کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، بازی Skater XL برای نینتندو سوییچ تایید و معرفی شد. در آستانه شروع نمایشگاه گیمزکام 2019 و در طول برنامه استریم نینتندو که به بازی‌های مستقل اختصاص داده شده، استودیو Easy Day Studios اعلام کرد که بازی Skater XL قرار است به‌زودی برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شود. این بازی ورزشی قرار است در سال ۲۰۲۰ از این کنسول محبوب منتشر شود و همچنین تریلری از آن نیز منتشر شده است. در این تریلر شاهد نمایش گیم پلی بازی هستیم که بازی در حال اجرا روی کنسول نینتندو سوییچ است. پیش از این، بازی Skater XL برای کنسول ایکس باکس وان و انتشار در سال ۲۰۲۰ نیز تایید و معرفی شده بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Skater XL در آذر سال گذشته برای ویندوز منتشر شد که بازیکن‌ها هزاران ساعت به انجام این بازی پرداخته‌اند. همچنین جامعه دیسکرد این بازی نیز تا به امروز به بیش از ۳۰ هزار نفر رسیده که در آن طراحی اسکیت، لباس، نقشه‌های جدید و ترفندهای مختلف در گیم پلی بازی را به اشتراک می‌گذارند. سازندگان بازی سعی کرده‌اند تا رابطه نزدیکی با جامعه اسکیت باز داشته باشند. در حال حاضر تاریخ مشخصی برای انتشار بازی Skater XL اعلام نشده و استودیو Easy Day Studios که سازنده و ناشر آن بوده، انتشار اطلاعات بیشتر را به آینده موکول کرده است.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار و تریلرهای منتشر شده در جریان رویداد Gamescom 2019 می‌توانید به صفحه اختصاصی این رویداد در زومجی مراجعه کنید.

منبع Gematsu
کاراکتر باقی مانده