// دوشنبه, ۲۸ مرداد ۹۸ ساعت ۱۵:۲۴

به‌تازگی IMAX تریلر اختصاصی و جدیدی از فیلم It: Chapter 2 را منتشر کرده که حاوی تصاویر جدیدی نیز است.

ماه گذشته بود که در جریان نمایشگاه کامیک کان سن دیگو 2019، شرکت برادران وارنر و نیو لاین سینما تریلر جدیدی از فیلم It: Chapter 2 (آن: قسمت دوم) را منتشر کردند که این تریلر با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شد. به‌نقل از TheWrap، فیلم It: Chapter 2 احتمالا فروشی در حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون دلار را در سه روز اول اکران تجربه خواهد کرد که با اینکه افتتاحیه کمتری نسبت به قسمت اول با افتتاحیه ۱۲۳.۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ است، اما هنوز یک افتتاحیه بزرگ برای فیلم‌های با درجه سنی بزرگسال به حساب می‌آید. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدید و کوتاهی از این فیلم ترسناک مورد انتظار امسال منتشر شده است. این تریلر به‌صورت اختصاصی برای سینماهای IMAX منتشر شده که زمان آن حدود ۳۰ ثانیه است و بیشتر تصاویر آن را در دو تریلر قبلی فیلم مشاهده کرده بودیم، اما تریلر جدید دنباله فیلم It (آن) حاوی تصاویر جدیدی نیز است. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

جسیکا چستین، جیمز مک‌ آووی، بیل هیدر، جیمز رانسون، اندی بین، آیزاها مصطفی، جی رایان، تیچ گرانت، زاویر دولان، ویل بینبرینک، جس ویکسلر، جیدن لیبرهر، سوفیا لیلیس، جرمی ری تیلور، فین ولفهارد، چوسن جیکوبز، وایات اولف، جک دیلان گریزر و بیل اسکارشگورد در نقش دلقک شیطانی پنی وایز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم It: Chapter 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، اندی موشیاتی وظیفه کارگردانی و گری دوبرمن وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم It را بر عهده داشته‌اند. این فیلم براساس رمان‌های ترسناک استیون کینگ در دست ساخت است. فیلم It در سال ۲۰۱۷ اکران و موفق شد بیش از ۷۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند و حال به‌نظر می‌رسد که فیلم It: Chapter 2 قرار است موفقیت قسمت اول را تکرار کند و به یکی از فیلم‌های پر فروش سال ۲۰۱۹ تبدیل شود.

فیلم It: Chapter 2 برای اکران در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۹ (۱۵ شهریور ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. مدت زمان رسمی دنباله فیلم It نیز اعلام شده که طبق آن، مدت زمان این فیلم ترسناک ۱۶۹ دقیقه یا به عبارتی دیگر ۲ ساعت و ۴۹ دقیقه خواهد بود.

منبع Collider
کاراکتر باقی مانده