// پنجشنبه, ۲۴ مرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۲۹

رامبد جوان اخیرا در پاسخ به شایعه‌های پایان خندوانه به دلیل مهاجرت وی به کانادا، ساخت فصل هفتم برنامه خندوانه را تایید کرد.

اخیرا اخباری مبنی بر لغو ساخته شدن برنامه «خندوانه» به دلیل مهاجرت رامبد جوان به کانادا منتشر شده است. مدتی پیش البته سیدعلی احمدی در رد این اخبار خبر ساخته شدن فصل هفتم برنامه خندوانه را اعلام کرده است. بنابر اخبار سینما و تلویزیون ایران، رامبد جوان در پاسخ به این اخبار، آن‌ها را غلط خواند و اعلام کرد فصل هفتم «خندوانه» ساخته خواهد شد. رامبد جوان درباره اخبار منتشر شده در باب مهاجرت وی به کانادا و لغو ساخته شدن برنامه «خندوانه» گفت:

این شایعات بی‌اساس و بی‌مبنا هستند و این مطالب مهاجرت و ساخته نشدن «خندوانه» هفتم هم به دنبال موج‌سازی‌های عوام‌فریبی دیگر است.

رامبد جوان

رامبد جوان در ادامه افزود:

چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم «خندوانه» نمی‌سازیم؟

رامبد جوان در ادامه از ساخته شدن «خندوانه ۷» خبر داد:

مقدمات کار و پیش‌تولید شروع شده و زمان شروع الان معلوم نیست. اما بعید می‌دانم بلافاصله بعد از محرم و صفر، «خندوانه» هفتم آغاز شود.

برنامه «خندوانه» برنامه‌ای گفتگومحور و محصول شبکه نسیم است. اجرای این برنامه برعهده رامبد جوان است. رامبد جوان در بیشتر قسمت‌های این برنامه با مهمان‌های مختلفی گفتگو می‌کند. از مهمانان «خندوانه» می‌توان به رضا رشیدپور، مهران مدیری و عادل فردوسی‌پور اشاره کرد. در خلال برخی از فصول مسابقاتی نظیر «ادابازی»، «خنداننده‌شو» و مواردی از این دست برگزار می‌شوند.

نظر شما کاربران زومجی درباره برنامه «خندوانه» چیست؟

کاراکتر باقی مانده