// سه شنبه, ۲۲ مرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۱۵

اخیرا اعلام شده که در سریال ویچر شبکه نتفلیکس ما شاهد دوران کودکی گرالت هم خواهیم بود و تریستن روگری جوان قرار است نقش این شخصیت محبوب را ایفا کند.

گرگ سفید یک زمانی کودکی بیش نبوده است. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، به نظر می‌رسد که ما در جدیدترین اثر مورد انتظار شبکه نتفلیکس یعنی سریال The Witcher (ویچر) قرار است برای اولین بار شاهد دوران کودکی شخصیت گرالت و اینکه چه اتفاقاتی در این برهه زمانی زندگی او رخ داده است، باشیم. یکی از سایت‌های طرفداری به نام Redanian Intelligence بعد از مشاهده اطلاعات جدیدی که در سایت IMDB ثبت شده بود، اینگونه در توییت جدید خود نوشت:

فلش بک‌ها در حال آمدن هستند! در سریال ویچر نسخه کودکی شخصیت گرالت از ریویا قرار است توسط تریستن روگری ایفا شود.

در سایت IMDB اینگونه ذکر شده که او فقط قرار است یک قسمت در این سریال حضور داشته باشد (قسمت ۸ از فصل اول). این قسمت هم با عنوان Young Geralt of Rivia نامگذاری شده است. لازم به ذکر است که سریال ویچر، اولین حضور حرفه‌ای و ویژه روگری در عرصه بازیگری خواهد بود. ما باید صبر کنیم و ببینیم که این فلش بک‌ها چگونه قرار است در روایت کلی داستان قرار بگیرد. با این حال، اگر شما از افسانه‌های ویچر خبر داشته باشید، قطعا با ماجرای Trial of the Grasses آشنا هستید؛ یک آزمایش ترسناک و نفرت‌انگیز که لازم بود در آن شاگردهای جوان عناصر شیمیایی خاصی را مصرف کنند که بخشی از دوره آموزشی آنها محسوب می‌شد.

شاید این ماجرا دقیقا همان جایی باشد که تریستن روگری قرار است نقش گرالت را ایفا کند. احتما در این قسمت از سریال، گرالت تجربه‌ها و خاطرات گذشته‌ی خود را به یاد می‌آورد. برای آنهایی که The Witcher 3: Wild Hunt را بازی کردند، ممکن است شما به یاد داشته باشید که در هنگام Wolf School gear و جمع‌آوری جواهرات، به داخل یک آزمایشگاه می‌روید. درون همین مکان آزمایشگاهی، گرالت تمام خاطرات و تجربه‌هایی را که از آن آزمایش‌ها داشته، به یاد می‌آورد. از طرف دیگر هم آنهایی که کتاب The Sword of Destiny اثر آندری ساپکوفسکی را مطالعه کردند هم ممکن است صحنه‌ای را به یاد بیاورند که در آن گرالت خاطراتی را از دوران کودکی‌اش می‌بیند.

در این صحنه، گرالت مدام از هوش می‌رود و دوباره به هوش می‌آید و تمام این خاطرات را به یاد می‌آورد؛ آن هم زمانی که یورگا از او نگه‌داری و پرستاری می‌کند تا او دوباره سلامت کامل خود را به دست بیاورد. این صحنه هم ممکن است همان ماجرایی باشد که روگری نقش خود را با بازی دوران کودکی گرالت ایفا می‌کند.

براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، سریال ویچر قرار است در تاریخی اواخر سال جاری پخش شود اما هنوز هیچ تاریخ رسمی‌ای، برای زمان دقیق آغاز پخش آن اعلام نشده است.

منبع twinfinite
کاراکتر باقی مانده