// چهار شنبه, ۱۲ تیر ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

Duels یک بازی موبایل هیجان‌انگیز است که بازیکنان را در قالب جنگجویی قرار می‌دهد که باید برای قوی‌تر شدن، دشمنان خود را از بین ببرد.

در معرفی بازی موبایل امروز، به‌سراغ یک بازی آرکید دیگر رفته‌ایم که با وجود داشتن محتویات آفلاین، باید آن را به‌صورت آنلاین تجربه کنید و حین آن دائما به اینترنت متصل باشید. بازی اندروید Duels، یک بازی مبارزه‌ای و آرکید است که بازیکنان را در نقش یک مبارز قرار می‌دهد. از نظر داستانی، Duels فاقد داستان خاصی است و بازیکنان در نقش جنگجویی به ایفای نقش می‌پردازند که باید سایر مبارزان، دشمنان و هیولاهای بازی را از بین ببرد.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters
Duels بیشتر شبیه‌ یک بازی شبیه‌ساز آرکید از مبارزات تن‌به‌تن با شمشیر است که شما در نقش مدیر جنگجوی‌تان ظاهر می‌شوید

با شروع بازی موبایل Duels بدون هیچ بخش تمرینی و آموزشی وارد بازی می‌شوید. درواقع Duels جزو آن دسته از بازی‌هایی است که نیاز به بخش آموزشی و تمرینی ندارد؛ زیرا مکانیزم‌های بازی چیزی نیستند که بازیکنان را به چالش بکشند. به‌عبارتی Duels بیشتر شبیه‌ یک بازی شبیه‌ساز آرکید از مبارزات تن‌به‌تن با شمشیر است که شما در نقش مدیر جنگجوی‌تان ظاهر می‌شوید. زمانی‌که در منوی بازی قرار دارید، یک بخش کمپین را می‌بینید که همان حالت تک‌نفره بازی است و شامل ۶۰ مبارزه‌ی مختلف می‌شود. هرکدام از این مبارزه‌ها در محیطی متفاوت روایت می‌شوند تا بازیکنان تجربه‌ی متنوع و لذت بخشی را کسب کنند. حال نحوه‌ی مبارزه کردن در بازی به چه شکل است؟ در همان ابتدا بگویم که هوش مصنوعی، هدایت شخصیت شما و استفاده از مهارت‌ها را برعهده می‌گیرد. زمانی که یک مبارزه شروع می‌شود، دو جنگجو در روبه‌روی یکدیگر قرار می‌گیرند و به مبارزه می‌پردازند. هر مبارزی که بتواند زودتر نوار سلامت حریف خود را تمام کند، برنده خواهد بود. ازاین‌رو شخصی‌سازی و استفاده از لباس‌ها و سلاح‌های جدید می‌تواند حسابی شما را کمک کند. بخش شخصی‌سازی مبارز در بازی اندروید Duels شامل بخش‌های مختلفی است. برای مثال می‌توانید کلاه، مچ‌بند، شلوار یا کفش‌های جدیدی را برای شخصیت‌تان انتخاب کنید. همچنین با انتخاب سلاح یا سپر جدید می‌توانید قدرت دفاعی و تهاجمی‌تان را بیش از پیش افزایش دهید.

Zombie Haters
Zombie Haters
Zombie Haters

یکی از نکات بسیار مهم در بازی Duels توجه به وضعیت سلاح و لباس‌ها است. بعضی از سلاح‌ها جدا از میزان آسیب‌رسانی بیشتری که دارند، ویژگی مخصوصی را هم در خود جای داده‌اند. درواقع این المان‌ها در نقش مهارت و ویژگی‌های جدید برای جنگجوی شما قرار می‌گیرد. ازاین‌رو در طول مبارزات شاهد اعمال ضربات مختلف هستید. برای مثال بعضی شمشیرها دارای ضربات بحرانی هستند. این گفته بدین معنا است که در طول مبارزه شاهد ضربه‌ای هستیم که آسیب بسیار جدی را به حریف وارد می‌کند. یا بعضی از شمشیرها و لباس‌ها مهارت بازیابی نوار سلامت را در دسترس بازیکن قرار می‌دهد. جدا از بخش کمپین، سه محتوای دیگر هم در دسترس قرار دارد. این محتویات زمان‌بندی مخصوص‌به خودشان را دارند و همیشه در دسترس نیستند. همچنین نبردهای آنلاین هم در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد که پس از قوی کردن شخصیت‌تان در بخش تک‌نفره، می‌توانید با سایر بازیکنان جهان بازی رقابت کنید و قدرت مبارز خود را مورد آزمایش قرار بدهید. بااین‌تفاسیر اگر به‌دنبال یک بازی سرگرم کننده و آرکید هستید، Duels گزینه‌ی مناسبی است. این بازی هم‌اکنون در حالت دسترسی زودهنگام قرار دارد و قطعا در آینده محتویات بیشتری در دسترس قرار خواهند گرفت. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Duels
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده