// پنجشنبه, ۲۰ تیر ۹۸ ساعت ۲۲:۲۷

بازی Sketch Wars یکی از بهترین آثار دفاع از قلعه است که تا مدت‌ها می‌تواند شما را سرگرم کند. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Sketch Wars توسط استودیو Shugo توسعه داده شده است و علاقه‌مندان سبک استراتژیک می‌توانند مدت‌ها با این اثر ارزشمند همراه شوند. وظیفه شما در این بازی اندروید دفاع از قلعه در برابر شیاطینی است که از یک منبع ناشناس به دهکده شما حمله می‌کنند. مکانیسم بازی انگیزه لازم را برای پیشرفت بیش‌تر در بین بازیکنان ایجاد می‌کند.

پلتفرم موبایل معمولا به مذاق خیلی از مخاطبین بازی‌های ویدیویی خوش نمی‌آید، اما این باعث نمی‌شود که پتانسیل‌هایی را که دارد نادیده بگیریم. بازی آیفون Sketch Wars نمونه خوبی است تا امکان خلاقیت و خلق آثار ارزشمند را در این پلتفرم ممکن بدانیم و استودیو شوگو به‌خوبی از این پتانسیل بالا استفاده کرده است. اگر از طرفداران آثار دفاع از قلعه هستید و دوست دارید استراتژی مخصوص خود را در میدان نبرد پیاده کنید، به سمت این بازی بیایید و نیروهای خود را به صف کنید.

در همان دید اول شما با یک نقاشی درهم برهم بدون رنگ روبه‌رو هستید که حتی در ابتدا نمی‌توانید منوهای رسیدن به مراحل بازی را پیدا کنید. اما این روند کم کم لذت‌بخش می‌شود و شما از حضور در چنین نقاشی جذابی احساس خوبی خواهید داشت. این گرافیک منحصربه‌فرد است و نقطه به نقطه آن دارای جزئیات دیدنی است. در گیم‌پلی بازی شما باید نیروهایی از جنس کمانداران، خدایان و Heavies را تولید کنید تا در برابر شیاطین مقابله کنند و حمله موج عظیمی از آن‌ها را دفع کنند. این موج‌ها منبع ناشناسی دارند اما با مهارت بالای خود می‌توانید بالاخره به این منبع دست یابید و آن را نابود کنید. عملکرد خوب بازی از نظر گیم‌پلی و گرافیک باعث می‌شود که شاهد یکی از بهترین بازی های اندروید باشیم. برای موفقیت در بازی بهتر است ابتدا جهانی را که در آن قرار گرفته‌اید نگاه کنید و موقعیت‌های مجاز برای برج‌سازی را بررسی کنید. صبر کنید که ابتدا این نیروها حمله کنند و سپس شما نقطه‌های مناسب برای قرارگیری نیروها را انتخاب کنید. با به‌دست آوردن سکه سریعا برج‌های دفاعی خود را ارتقا دهید و آن‌ها را برای چالشی عظیم آماده کنید.

Sketch Wars

در بازی Sketch Wars مهارت‌های استراتژیکی خود را امتحان می‌کنید و نیروهای خود را طوری می‌چینید که در سریع‌ترین زمان بتوانند مهاجمین را نابود کنند. چنین چیزی در مراحل اولیه راحت به‌نظر می‌رسد اما در چالش‌های بعدی باید با فکر عمل و حتی چندین بار آزمون و خطا کنید. اگر قدرت شما به اندازه کافی باشد می‌توانید شیاطین را به عقب برانید و کم کم به منبع اولیه آن‌ها برسید. شیاطین به سرزمین شما آمده‌اند تا دهکده را نابود کنند و در این زمینه هیچ رحمی هم ندارند. دهکده شما یک سطح سلامتی دارد که موجودات عجیب و غریب با رسیدن به منطقه مشخصی از دهکده آن را کاهش می‌دهند و شما نباید اجازه پیش‌روی اضافه به آن‌ها را بدهید. سعی کنید نیروهای خود را جایی قرار دهید که دید کافی برای شلیک داشته باشند. دقت کنید که ممکن است با بودن گروهی در یک منطقه خاص، شما نیروهای خود را در موقعیت‌های اشتباه قرار دهید.

گرافیک بازی از طرح‌های نقاشی‌وار بدون رنگ بهره گرفته است و بودن در چنین دنیایی لذت‌بخش است

بازی Sketch Wars از ۲۰ سطح خارق‌العاده در ۵ جهان منحصربه‌فرد تشکیل شده است که در هرکدام از آن‌ها نیروها و مکانیسم جدیدی را خواهید دید. این موجودات عجیب و غریب هربار با ریتم خاصی حمله می‌کنند و حتی با بیش‌تر شدن تعدادشان شما را غافلگیر خواهند کرد. شما پس از اطمینان از استراتژی خود می‌توانید روند بازی را تندتر کنید تا سرعت بازی ۲ یا ۳ برابر شود و مرحله سریعا به پایان برسد. البته پیشنهاد می‌کنیم که این‌کار را نکنید و همچنان منتظر حملات ناگهانی این موجودات در گروه‌های بزرگ‌تر باشید. با رسیدن این گروه‌ها شما باید زمان کافی جهت چیدن نیروهای جدید خود را داشته باشید و با ریتم تند نمی‌توانید این کار را انجام دهید.

Sketch Wars

شما در بازی Sketch Wars باید استراتژی منحصربه‌فردی داشته باشید و از انواع برجک‌های دفاعی استفاده کنید. این پادشاهی را می‌توانید گسترده‌تر کنید و یک دهکده کوچک را به جهانی بزرگ‌تر تبدیل کنید. این جهان بزرگ مسئولیت بزرگی هم برای شما دارد و باید هدفمند باشید. جادوها به شما کمک می‌کنند که آپگرید نیروها را به‌شکل سریع‌تری انجام دهید و یک شانس مجدد در شرایط بحرانی داشته باشید. ارتقای نیروها یکی از جذاب‌ترین کارهای شما در بازی است و می‌توانید واحدهای بیش‌تر و قدرتمندی را در برج‌های دفاعی قرار دهید. مکانیسم امتیازی بازی روی سکه بنا شده است و با شکست دادن دشمنان می‌توانید سکه‌های لازم جهت ساخت یک برج را داشته باشید. روند ساخت هم از کوچک‌ترین واحد شروع می‌شود و برای ارتقای آن به سکه‌های بیش‌تری نیاز خواهید داشت.

با Sketch Wars می‌توانید مهارت‌های استراتژیکی خود را در برابر یک منبع شیطانی تست کنید و رفته رفته قوی‌تر شوید

بازی Sketch Wars جزئیات بالایی از نظر گرافیکی و گیم‌پلی دارد و این مورد در بخش ارتقای نیروها به وضوح دیده می‌شود. شما می‌توانید معرفی کاملی از نیروهای کمان‌دار خود و سطح‌بندی ارتقای آن‌ها را ببینید و مشخص کنید که در یک مدت زمان مشخص در برابر چه میزان از دشمنان توان مقاومت دارند. در بخش منوها گویی با یک تخته سیاه با معادلات پیچیده ریاضی روبه‌رو هستیم که فارغ از پیچیدگی اطلاعات یک زیبایی بصری خاصی دارند. شما ۱۹ نوع دشمن در ۷ زیرشاخه دارید که عملکرد متفاوت هرکدام باعث می‌شود که شما چشم‌تان مدام به بازی باشد و طرح خود را تعویض کنید.

بازی Sketch Wars را می‌توانید در اوقات فراغت خود تجربه کنید و از زیبایی هنری بازی در کنار گیم‌پلی عالی آن لذت ببرید. نقاشی‌هایی که رنگ ندارند انتخاب خوبی برای هنرنمایی سازندگان بازی بوده‌اند و از جزئیات بالایی برای طراحی تمامی بخش‌های بازی استفاده شده است. این بازی را می‌توانید از پلی استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Sketch Wars

برای اطلاع از مشخصات فنی، قیمت موبایل و دیگر موارد لازم برای خرید موبایل می‌توانید از بخش محصولات زومیت استفاده کنید و به‌روزترین قیمت موبایل سامسونگ، قیمت موبایل شیائومی، قیمت گوشی هواوی و قیمت گوشی اپل را در این بخش مشاهده کنید؛ همچنین علاوه‌بر مشخصات فنی دقیق و پاسخ به پرسش‌های شما، امکان مقایسه‌ی دو یا چند محصول درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس است.

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده