// یکشنبه, ۱۹ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۳۱

در ادامه‌ی مقالات معرفی بازی‌های جذاب و جدید پلتفرم موبایل، این بار به سراغ یک بازی‌ فانتزی و رانر بی انتها با حضور شخصیت‌های آشنا به نام Talking Tom Hero Dash رفته‌ایم. با زومجی همراه باشید.

امروزه پلتفرم موبایل به یک میزبان کاملا مناسب برای بازی‌های جدید تبدیل شده و گوشی‌های هوشمند یکی از مقصد‌های بازی‌های پرطرفدار هستند. اکنون در این پلتفرم شاهد حضور سری بازی‌های بزرگی هستیم که همگی در یک دنیای مشترک رخ می‌دهند و مانند سری Angry Birds یا Talking Tom حالا به یک دنیای بزرگ تبدیل شده‌اند که بازی‌های زیادی در سبک‌های مختلف از این دنیاها منتشر می‌شود. Talking Tom Hero Dash جدیدترین اثر از سری بازی فانتزی و مفرح Talking Tom است که به تازگی توسط استودیوی Outfit 7 برای گوشی‌های اندرویدی و آيفون‌ها منتشر شده است. سری بازی‌های Talking Tom یک نام آشنا در گیمینگ موبایل به شمار می‌روند و بازیکنان در سنین مختلف با کاراکترهای این دنیا آشنایی دارند. انتشار انیمیشن‌‌‌های جذاب هم به محبوبیت این سری کمک زیادی کرده است. این بازی اندروید به طور رایگان و با حجمی حدود ۳۰۰ مگابایت از طریق استورها قابل دانلود است و به دلیل رایگان بودن بازی، شاهد حضور تبلیغات و پرداخت‌های درون برنامه‌ای در آن هستیم و بازیکنان می‌توانند با تماشای ویدیوها به دریافت آیتم‌های مختلف بپردازند. همچنین زومجی به صورت هفتگی و ماهیانه بهترین بازی های اندروید را معرفی می‌کند که می‌توانید بازی‌های خود را از میان بازی‌های معرفی‌شده انتخاب کنید.

Talking Tom Hero Dash\
Talking Tom Hero Dash\
Talking Tom Hero Dash\
نسخه‌های ابرقهرمانی کاراکتر‌هایی مانند تام و آنجلا باید با استفاده از قدرت‌های خود، شهر را نجات دهند

گیم‌پلی بازی آیفون Talking Tom Hero Dash بسیار به بازی‌های رانر فانتزی مشهوری مانند Subway Surfers شباهت دارد و نمی‌توان این شباهت را در گیم‌پلی و کمی هم از نظر ظاهری انکار کرد. شباهت در چینش سکه‌های مسیر و به طور کلی در اتفاقات بازی، باعث شده تا این بازی، جذابیت خاص و ایده‌ی جدیدی نداشته باشد. البته بازی Talking Tom Hero Dash فقط یک رانر بی انتها نیست و بازیکنان با جمع‌آوری سکه‌ها و الماس‌ها در طول مسیر و در بخش رانر، باید در تعمیر و ارتقا دادن شهر شرکت کنند و از تخریب کامل شهر توسط گنگ راکون‌ها جلوگیری کنند. Talking Tom Hero Dash یک رانر بی‌انتها در سه خط (لاین) است که باید با جا خالی دادن از موانع و از بین بردن راکون‌های مزاحم رکورد‌ بالایی در بازی ثبت کرد.

در بخش گرافیکی بازی نیز مانند دیگر آثار منتشر شده، شاهد عملکرد خوب انیمیشن‌های بازی و طراحی‌های فانتزی و رنگارنگ هستیم. کاراکتر‌هایی که زمانی به تکرار صدای بازیکنان می‌پرداختند، در Talking Tom Hero Dash به ابرقهرمانانی جذاب تبدیل شده‌اند که باید شهر خود را نجات دهند. تنوع محیط‌های بازی بسیار خوب است و دویدن در روستا‌های چینی، سواحل گرم و در خیابان‌های محاصره شده توسط آسمان‌خراش‌ها در بازی لذت بخش است. هرکدام از کاراکترهای بازی نیز دارای طراحی کاملا جدیدی هستند و در طول بازی می‌توان لباس‌های مخصوص جدیدتری نیز برای آن‌ها انتخاب کرد.

Talking Tom Hero Dash جدیدترین بازی از دنیای فانتزی این حیوانات سخنگوی دوست داشتنی است

در بازی Talking Tom Hero Dash، شاهد حضور نسخه‌های ابرقهرمانی شخصیت‌های آشنای این دنیا مانند تام، آنجلا و هنک هستیم که دارای قدرت‌های خاصی هستند و باید به جنگ گنگ راکون‌ها بروند. بیشتر بخش گیم‌پلی بازی به صورت رانر انجام می‌شود و سازندگان در این بخش آیتم‌های متفاوتی را برای بازیکنان در نظر گرفته‌اند. حرکات نمایشی و باس فایت‌هایی در طول مسیر انتظار بازیکنان را می‌کشد و بازیکنان باید به مرور با جمع کردن سکه‌ها به آزاد کردن حرکات نمایشی و لباس‌های مختلف برای کاراکتر‌های بازی مشغول شوند.

Talking Tom Hero Dash\
Talking Tom Hero Dash\
Talking Tom Hero Dash\

اگر از طرفداران بازی‌های سری Talking Tom هستید و کاراکترهای این دنیا را دوست دارید یا به دنبال یک رانر بی‌ انتهای فانتزی با تنوع خوب می‌گردید، Talking Tom Hero Dash یکی از بازی‌های جدید مد نظر شما است.

دانلود بازی Talking Tom Hero Dash

کاراکتر باقی مانده