// شنبه, ۱۸ خرداد ۹۸ ساعت ۱۰:۳۱

شبکه آمازون ادامه ساخت سریال Sneaky Pete (پیت شیاد) را لغو کرد و این سریال پس از پخش سه فصل، به کار خود پایان داد.

طبق گزارش سایت دِدلاین، شبکه آمازون دیگر تمایلی به ادامه ساخت سریال جنایی و درام Sneaky Pete (پیت شیاد) ندارد و بینندگان این سریال، منتظر فصل چهارم نباشند. سه فصل سریال Sneaky Pete هم‌اکنون روی سرویس آمازون پرایم قرار دارد و بینندگان به‌صورت آنلاین می‌توانند تمامی قسمت‌های این سریال را تماشا کنند. آخرین فصل این سریال در تاریخ ۱۰ مه از سرویس آمازون پرایم پخش شد و همچون دو فصل پیشین، ۱۰ قسمتی بود. فصل اول سریال Sneaky Pete در سال ۲۰۱۷ از شبکه آمازون منتشر شد و فصل دوم این سریال در ماه مارس ۲۰۱۸  از این شبکه پخش شد که با تحسین منتقدان و بینندگان هم همراه بود. هر قسمت این سریال بین ۴۰ دقیقه تا یک ساعت بود و جووانی ریبیسی نقش اصلی را در این سریال ایفا می‌کرد. از دیگر بازیگران اصلی سریال Sneaky Pet می‌توان به مارین ایرلند، شِین مکرا، لیب بارِر، مایکل دریر، پیتر گیریتی، مارگو مارتیندل، جین آدامز و افرات دور اشاره کرد.     

سریال Sneaky Pete داستان ماریوس جوسیپوویک با بازی جووانی ریبیسی را روایت می‌کند که به‌‌علت کلاهبرداری و نپرداختن بدهی‌اش در زندان به‌سر می‌برد. ماریوس برای فرار از زندان و پیدا کردن یک سر پناه امن برای خود، هویت هم‌سلولی خود به‌نام پیت مورفی را می‌دزدد و این تنها آغاز مشکلات ماریوس با نام جعلی پیت است. 

برایان کرانستون، بازیگر سریال Breaking Bad (بریکینگ بد) به‌همراه دیوید شور، سازنده سریال House (هاوس) و سریال Battle Creek‌ (بتل کریک)، وظیفه ساخت این سریال را بر عهده داشتند و کرانستون به‌همراه گراهام یوست، مایکل دینر، فرد گولان، جیمز دگوس و سث گوردون، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در سریال Sneaky Pete حضور داشت.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده