// شنبه, ۸ تیر ۹۸ ساعت ۱۹:۳۲

کمپانی نیو لاین سینما از استخدام لیندزی بیر، نویسنده فیلم Chaos Walking برای نوشتن فیلمنامه فیلم Hello Kitty خبر داد.

ماه اسفند گذشته بود که کمپانی نیولاین سینما و برادران وارنر از ساخت فیلمی براساس مجموعه Hello Kitty (هلو کیتی) خبر دادند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نویسنده فیلمنامه این اقتباس سینمایی مشخص و معرفی شده است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، لیندزی بیر پس از توافق با برادران وارنر و نیو لاین سینما، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Hello Kitty را بر عهده گرفته است. بیر پیش از این سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Sierra Burgess Is a Loser برای شبکه نت فلیکس را در کارنامه خود داشته و اکنون در گسترش همکاری با شبکه Netflix، او وظیفه نوشتن و ساخت سریال The Magic Order (فرقه جادو) را نیز بر عهده گرفته است.

بیر که نام او در پروژه‌های مختلفی مثل فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه)، فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) و ریبوت فیلم Teenage Mutant Ninja Turtles (لاک‌ پشت‌ های نینجای نوجوان جهش‌ یافته) دیده می‌شود، اکنون در تیم نویسندگان فیلم Chaos Walking (هرج و مرج گام برمی‌دارد) و فیلم The Kingkiller Chronicle (سرگذشت شاه کش) نیز حضور دارد. اطلاعات بیشتری از فیلم Hello Kitty از جمله اینکه این اثر قرار است یک اقتباس لایو اکشن یا انیمیشن سینمایی باشد، منتشر نشده، اما فیلم هلو کیتی اولین فیلم خانوادگی نیو لاین سینما از سال ۲۰۱۰ است که این استودیوی فیلمسازی طی این سال‌ها بیشتر برای ساخت فیلم‌های ترسناک مثل مجموعه فیلم The Conjuring (احضار روح) و فیلم It (آن) شناخته می‌شود.

شخصیت کارتونی مجموعه هلو کیتی که با نام کیتی وایت (Kitty White) شناخته می‌شود، در سال ۱۹۷۴ توسط یوکو شیمیزو برای کمپانی سانریو (Sanrio) خلق و معرفی شد و از آن زمان در سریال‌ها و فیلم‌های انیمیشنی، کمیک‌ بوک‌ها، بازی‌های ویدیویی و موارد دیگر شاهد حضور او بوده‌ایم و همچنین سانریو از تولید محصولات جانبی از جمله‌ آلبوم‌های مخصوص هلو کیتی، سود زیادی را به‌دست آورده است. هلو کیتی با درآمد بیش از ۵۰ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸، دومین فرانچایز پر سود در سال گذشته میلادی بوده است.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده