// چهار شنبه, ۵ تیر ۹۸ ساعت ۲۲:۲۶

Survive The Bridge یک بازی موبایل آرکید است که بازیکنان باید پل‌های ناامن و خطرناک هر مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارند.

در معرفی بازی موبایل امشب به‌سراغ یک بازی آرکید رفته‌ایم؛ اثری که هیچ احتیاجی به اینترنت ندارد و به‌صورت کاملا آفلاین می‌توانید آن را تجربه کنید و لذت ببرید. بازی اندروید The Bridge Survivor یک بازی ماشین سواری آرکید است که در جریان مراحل متفاوت و ساختاری که دارد، در تلاش است تا مخاطبان بازی‌های موبایل را سرگرم کند. ازنظر داستانی، بازی موبایل The Bridge Survivor فاقد داستان خاصی است و تیم سازنده به‌واسطه‌ی گیم‌پلی، بازیکنان را سرگرم می‌کند.

The Bridge Survivor

اصلی‌ترین موردی که بازیکنان را به‌چالش می‌کشد، نحوه‌ی طراحی موانع و حفظ تعادل است

بازی The Bridge Survivor فاقد بخش تمرینی یا آموزشی است؛ با اینکه جزو آن دسته از بازی‌هایی است که حتما باید ساختار آن را بلد باشید. بااین‌حال تیم سازنده به‌جای استفاده از بخش آموزشی، از یک قسمت معرفی (Intro) برای اثر خود استفاده کرده است. بخش معرفی بازی به‌خوبی شما را با حال‌وهوای خود آشنا می‌کند. نحوه‌ی بازی کردن بدین‌ صورت است که با شروع هر سطح، خود را روی یک پل خراب‌شده که دارای موانع متعدد است، پیدا می‌کنید. حال وظیفه‌ی شما این است که سالم و سلامت به انتهای مسیر برسید. برای هدایت اتومبیلی که کنترل آن را برعهده دارید، چند دکمه طراحی شده است. دو دکمه در سمت چپ قرار دارد که بازیکنان برای حفظ تعادل ماشین‌شان باید از آن استفاده کنند. این در حالی است که در سمت راست صفحه نمایش هم دو دکمه‌ی دیگر تعبیه شده است. یکی از دکمه‌ها برای ترمز گرفتن و دکمه‌ی دیگر برای گاز دادن طراحی شده است. البته The Bridge Survivor دارای یک ویژگی مخصوص است که می‌توانید ماشین خود را روی حالت خودکار قرار بدهید. ازاین‌رو هوش مصنوعی وظیفه‌ی گاز دادن را برعهده می‌گیرد و شما باید حواس خود را به حفظ تعادل جمع کنید. اصلی‌ترین موردی که بازیکنان را به‌چالش می‌کشد، نحوه‌ی طراحی موانع و حفظ تعادل است. در سطوح اولیه، آن‌طور که باید و شاید چالش اصلی بازی را حس نمی‌کنید، اما زمانی‌که به مراحل بالاتر و سطح‌های‌شان می‌رسید، متوجه می‌شوید که یک ثانیه غفلت، شما را بازنده خواهد کرد. همچنین تمامی سطح‌های بازی دارای درجه سختی بالاتری هستند و آن دسته از افرادی که می‌خواهند چالش بیشتری را تجربه کنند، می‌توانند ازاین‌طریق خود را به‌چالش بکشند.

The Bridge Survivor

همچنین یک بخش شخصی‌سازی اتومبیل هم برای بازیکنان در بازی آفلاین اندروید The Bridge Survivor در نظر گرفته شده است. در این بخش می‌توانید رنگ اتومبیل را تغییر دهید یا از لاستیک‌ها و موارد دیگری روی اتومبیل‌تان استفاده کنید. همچنین رفته رفته می‌توانید ماشین‌های جدیدی را هم آزاد کنید تا تجربه‌ی متنوع‌تری را کسب کنید. با این که بازی موبایل The Bridge Survivor فاقد پرداخت‌های درون برنامه‌ای است، اما تیم سازنده مراحل و ویژگی‌های منحصربه‌فردی را برای کاربرانی در نظر گرفته است که در کیک‌استارتر از بازی The Bridge Survivor حمایت کنند. در واقع این محتویات پاداشی است که استودیو سازنده برای حامیان در نظر گرفته است. بااین‌حال اگر به‌دنبال یک تجربه‌ی هیجان‌انگیز و لذت بخش هستید، The Bridge Survivor می‌تواند گزینه‌ی بسیار خوبی برای شما باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Survive The Bridge
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده