// چهار شنبه, ۵ تیر ۹۸ ساعت ۱۳:۱۵

دور فینال مسابقات بزرگ جام رمضان ۹۸ بازی زولا بین پنج بازیکن منتخب پس از یک ماه رقابت نفس‌گیر، جمعه ۳۱ خرداد ماه در گیم‌نت بزرگ ولکانو تهران برگزار و نفرات برتر مشخص شدند.

تورنومنت رسمی جام رمضان ۹۸ بازی زولا، که توسط شرکت سورنا گیمز،‌ ناشر و هم‌تولیدکننده بازی زولا در ایران، به همراه استودیو لوکوم گیمز، سازنده‌ی بازی برگزار شد، میزبان بیش از دو هزار بازیکن از اقصی نقاط کشور بود.

با اینکه بازی زولا در ایران، با چنین آمار و ارقامی غریبه نیست و در دوره‌های مختلف مسابقات، هزاران نفر شرکت‌کننده را تجربه می‌کند، اما چنین رقم مشارکت بالایی در جام رمضان نشان می‌دهد که همچنان علاقه‌مندان به پی‌سی گیمینگ در کشور وجود دارند و بازی شوتر آنلاین رایگان زولا، در بین بازی های کامپیوتری، توانسته جامعه‌ی پی‌سی گیمر و به‌خصوص، علاقه‌مندان به سبک شوتر اول شخص را که تمایل به رقابت‌های Esports دارند به خود جذب کند. دانلود این بازی رایگان بوده و برای ورود به بازی لازم است یک حساب کاربری در زولا ساخته شود. بسترهای مناسب بازی زولا در ایران مانند سرورهای داخلی، پشتیبانی سریع و برگزاری مسابقات آفلاین و آنلاین که توسط شرکت سورنا گیمز تهیه و تأمین می‌شود، نظر صدها هزار گیمر ایرانی را به سمت بازی زولا جلب کرده است.

زولا تورنومنت

دوره‌های مقدماتی این تورنومنت به‌صورت آنلاین در طول ماه رمضان برگزار شد و ۱۲ بازیکن توانستند جواز حضور در مرحله‌ی نیمه‌نهایی را کسب کنند. ۲۳ خرداد ماه، مرحله‌ی نیمه نهایی به‌صورت حضوری و در محل هتل پارسیان انقلاب برگزار شد که ماحصل این رقابت هیجان‌انگیز، راه‌یابی ۶ بازیکن به دور فینال جام بزرگ رمضان بود.

گیم‌نت بزرگ ولکانو، یکی از کلوب‌های بزرگ ورزش‌های الکترونیک تهران، روز جمعه ۳۱ خرداد ماه از ساعت ۱۱ صبح میزبان فینالیست‌های جام رمضان زولا بود. امین فلامرزی (Triple X)، امیرمحمد پاک‌نژاد (Jumper)، میثاق قرونه (Selwyn)، محمد موسوی (BARAK) و علیرضا غلامرضایی (Lord) پنج بازیکنی بودند که به مرحله‌ی فینال راه پیدا کردند. طبق برنامه‌ریزی‌های از پیش تعیین شده، ساعت ۱۲ ظهر قرعه‌کشی برای مشخص شدن جای بازیکنان انجام شد.

زولا تورنومنت

بازیکنان طبق روال تمامی مسابقات حضوری زولا، دقایقی به تمرین و دست‌گرمی پرداختند و پس از آماده‌سازی اتاق (Room) بازی در ساعت ۱۲:۲۵، مسابقه‌ی فینال از ساعت ۱۲:۳۰ بین ۵ بازیکن آغاز شد.

بازی در نقشه‌ی «فاولا»، حالت قتل‌عام، امتیاز کشتن ۱۰۰ نفر و در محدوده‌ی زمانی ۳۰ دقیقه در یک راند برگزار شد.

ابتدا امیر Jumper پیشتاز مسابقه بود، اما در اواسط بازی میثاق Selwyn توانست از رقبا پیشی بگیرد و مدتی نفر اول بازی باشد. این روال نتوانست تا آخر بازی ادامه پیدا کند و امین فلامرزی ملقب به Triple X زودتر از سایر بازیکنان به امتیاز ۱۰۰ رسید و نفر اول مسابقه شد. میثاق قرونه (Selwayn) با ۸۶ امتیاز نفر دوم و علیرضا غلامرضایی (Lord) با کسب ۸۰ امتیاز به مقام سوم بسنده کرد. امیر Jumper و محمد BARAK هم به ترتیب ۷۸ و ۷۵ امتیاز کسب کردند و مغلوب سه نفر برتر شدند.

زولا تورنومنت

پس از پایان مسابقه، به نفرات اول تا سوم به ترتیب مدال‌های طلا، نقره و برنز تعلق گرفت و جایزه‌ی بزرگ که یک دستگاه تلفن iPhone Xs بود، به امین فلامرزی (Triple X)، نفر اول تورنومنت رمضان ۹۸ زولا اهدا شد. همچنین قابل ذکر است که نفرات اول تا سوم به ترتیب ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۰۰ هزار سکه‌ی زولا گلد داخل بازی دریافت کردند.

شرکت سورنا گیمز، ناشر و هم‌تولیدکننده‌ی بازی زولا در ایران باتوجه‌به استقبال پرشوری که از تورنومنت‌های مختلف بازی شده است، مسابقات بزرگتر به همراه جوایز نفیس‌تری را در آینده‌ای خیلی نزدیک برگزار خواهد کرد که به‌زودی اطلاع‌رسانی‌های لازم صورت خواهد گرفت.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومجی هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.
منبع -
کاراکتر باقی مانده