// پنجشنبه, ۳۰ خرداد ۹۸ ساعت ۱۸:۰۱

بازی The Alliance Alive HD Remastered در یک روز مشابه در ژاپن و سایر نقاط جهان برای پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که کمپانی FuRyu تاریخ انتشار The Alliance Alive HD Remastered را در شماره این هفته مجله فامیتسو اعلام کرده است. این بازی در تاریخ ۱۸ مهر (۱۰ اکتبر) در سراسر جهان منتشر خواهد شد و کاربران پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر می‌توانند به تجربه آن بپردازند. بازی The Alliance Alive HD Remastered در اسفند ماه سال گذشته معرفی شد و در مقایسه با نسخه اصلی، شامل محتوای اضافه جدیدی خواهد بود. در این میان، رابط کاربری گرافیکی بازی نیز از دوباره طراحی شده است تا متناسب با صفحه نمایش باشد.

بازی The Alliance Alive HD Remastered دارای محتوای اضافی تازه نسبت به نسخه اصلی است

بازی The Alliance Alive یک اثر نقش آفرینی ژاپنی به حساب می‌آید که به وسیله استودیو کَتل کال و همکاری استودیو Grezzo و کمپانی FuRyu توسعه یافته است. در کارنامه استودیو Cattle Call آثاری نظیر مجموعه بازی‌های نقش‌آفرینی ژاپنی Metal Max دیده می‌شود. برخلاف محتوای اضافی تازه، داستان بازی باید نسبتا مشابه نسخه اصلی باشد؛ بدین معنا که محلی‌سازی‌های صورت گرفته نباید چشم‌گیر باشند. این موضوع عالی است که یک اثر ژاپنی را در حال انتشار جهانی می‌بینیم، حتی با اینکه با یک بازی کاملا تازه طرف نیستیم. به هر شکل، کسانی که نسخه اصلی بازی The Alliance Alive را تجربه نکرده‌اند، می‌توانند از نسخه بازسازی این بازی نقش‌آفرینی ژاپنی بسیار دلپذیر لذت ببرند.

انتشار بازی The Alliance Alive HD Remastered در خارج از ژاپن توسط کمپانی NIS America انجام می‌گیرد. همچنین وظیفه انتشار نسخه کامپیوتری بازی در ژاپن بر عهده این کمپانی خوش‌نام است. شما می‌توانید اولین تریلر این بازی را در یوتیوب تماشا کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع DualShockers
کاراکتر باقی مانده