// سه شنبه, ۲۸ خرداد ۹۸ ساعت ۰۹:۳۱

به‌تازگی تبلیغی در گوگل نمایان شده بود که نشان می‌داد اش ویلیامز، یکی از کاراکترهای بسته الحاقی Mortal Kombat 11 است.

چندی پیش بود که شایعاتی به‌گوش می‌رسید که اَش ویلیامیز، کاراکتر مجموعه Evil Dead، در بازی Mortal Kombat 11 حضور دارد، زیرا در پایان تریلر معرفی شخصیت‌های اولین کامبت پک بازی، صدای اره برقی معروف این کاراکتر به‌گوش می‌رسید. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، به همان شکلی که کاراکتر ترمیناتور برای مورتال کامبت 11 فاش شده بود، حضور اش ویلیامز هم در این بازی فاش شده است.

مدتی پیش اگر عبارت Mortal Kombat Ash Williams را در نوار جست‌وجو گوگل می‌نوشتید، به‌عنوان اولین نتیجه یک تبلیغ رسمی از سوی سایت مورتال کامبت را مشاهده می‌کردید که خبر از معرفی اش ویلیامز می‌داد، اما زمانی‌که روی آن کلیک می‌کردید، با یک صفحه سفید روبه‌رو می‌شدید. باتوجه‌به این اتفاق می‌توان نتیجه گرفت که ترمیناتور و اش ویلیامز، دو کاراکتر نهایی اولین کامبت پک بازی مورتال کامبت 11 هستند.

تمامی این اخبار در حالی است که چند ماه پیش لیست کاراکترهایی که در قالب بسته الحاقی برای Mortal Kombat 11 عرضه می‌شوند، فاش شده بود. یکی از کاربران با‌توجه به فایل‌های نسخه نینتندو سوییچ نام اش ویلیامز و ترمیناتور را مشاهده کرده بود. حال به‌نظر می‌رسد که این دو کاراکتر را در آینده در این بازی مبارزه‌ای مشاهده خواهیم کرد. اگر لیست فاش شده درست باشد، در دومین کامبت پک Mortal Kombat 11 هم شاهد شیوا، فوجین و جوکر خواهیم بود.

منبع Comicbook

کاراکتر باقی مانده