// دوشنبه, ۲۷ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۷

تاد فیلیپس، کارگردان فیلم Joker تایید کرد که این فیلم قرار است با درجه سنی بزرگسال اکران شود و تصویر جدیدی را نیز منتشر کرده است.

فروردین ماه امسال بود که کمپانی برادران وارنر و DC (دی سی) اولین تیزر تریلر فیلم Joker (جوکر) را منتشر کردند که در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات این فیلم مورد انتظار بودیم و در واقع این تریلر به ریشه این شخصیت از نگاهی متفاوت پرداخته بود. در این فیلم، واکین فینیکس نقش شخصیت جوکر را بر عهده دارد که طبق اولین تریلر، بسیاری از طرفداران تصور کردند که این فیلم قرار است با درجه سنی بزرگسال (R) منتشر شود، اما این موضوع هنوز رسما تایید نشده بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، درجه سنی فیلم جوکر مشخص شده است. تاد فیلیپس که او را بیشتر برای کارگردانی سه‌گانه فیلم The Hangover می‌شناسیم و وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Joker را نیز بر عهده داشته است، اخیرا تصویر جدیدی از این فیلم از مجموعه DC در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده که در زیر این تصویر، یکی از طرفداران در مورد درجه سنی فیلم از او سوال کرده بود.

فیلیپس در جواب این طرفدار تایید کرد که فیلم Joker قرار است با رتبه بندی بزرگسال به روی پرده‌های سینما برود تا شایعات در مورد درجه سنی این فیلم رسما تایید و اعلام شود. با این حال، سازمان MPAA که وظیفه و تصمیم گیری در مورد رتبه بندی سنی فیلم‌ها در آمریکا را بر عهده دارد، هنوز این درجه سنی را به فیلم جوکر نداده و تا اعلام رسمی آن توسط این سازمان باید صبر کرد. با این حال، تمرکز تصویر منتشر شده روی شخصیت آرتور فلک است که ظاهرا پس از نمایش او بوده و حال او در حال برداشتن گریم خود است. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Joker

فیلم Joker برای اکران در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ (۱۲ مهر ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. واکین فینیکس در نقش آرتور فلک ملقب به جوکر، رابرت دنیرو در یک نقش مهم، برت کالن در نقش توماس وین، زازی بیتز در نقش سوفی دوموند، فرانسیس کانروی در نقش پنی (مادر جوکر)، مارک مارون، گلن فلشلر، داگلاس هاج در نقش آلفرد پنی‌ورث، دانته پریرا اولسون در نقش بروس وین، شیا ویگهام و بیل کمپ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم جوکر حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع Gamespot
کاراکتر باقی مانده