// یکشنبه, ۲۶ خرداد ۹۸ ساعت ۲۲:۲۹

با Nightstream می‌توانید در دل مسیرهای پر پیچ و خم به اسکیت‌سواری بپردازید و یک رانر سرعتی را تجربه کنید. با زومجی و معرفی این بازی موبایل همراه شوید.

بازی موبایل Nightstream یک رانر سرعتی بسیار جذاب است که StreamlineStudios آن را در سبک آرکید عرضه کرده است. این بازی اندروید سیستمی را ارائه می‌کند که با آن می‌توانید در ۳۶۰ درجه بین مسیر بچرخید و آزادی عمل بالایی را در حرکت‌های خود تجربه کنید. این روند باعث می‌شود که کنترل این اسکیت‌سوار کمی چالش برانگیز و در عین حال حرفه‌ای دنبال شود.

بازی آیفون Nightstream بدون معطلی شما را به دنیای سرعتی و جذاب خودش می‌برد و باید خودتان کم کم با همه چیز آشنا شوید. با سوایپ‌ کردن روی صفحه می‌توانید اسکیت‌سوار را جابه‌جا کنید و از بین و روی موانع عبور کنید. موانع در هر سر و شکلی روبه‌روی شما ظاهر می‌شوند و در ابتدا چون مهارتی ندارید، با نرخ بیش‌تری شکست می‌خورید. کم کم دست‌تان می‌آید که می‌توانید در فضای ۳۶۰‌ درجه‌ای حرکت کنید و روی دیوار و سقف اسکیت‌سواری کنید. با کنترل دو دستی می‌توانید تکنیک‌های بیش‌تری را پیاده‌سازی کنید و حرکات خارق‌العاده‌ای از خود برجای گذارید. با سوایپ‌کردن به سمت بالا می‌توانید پرش کنید و از روی موانعی که معمولا به رنگ قرمز هستند عبور کنید. همواره سعی کنید که حرکت خود را گسترش دهید و از امتیازها و پاور‌آپ‌هایی که روی دیواره‌‌ها و سقف هستند غافل نشوید. آزادی عمل بالایی به شما داده شده است و می‌توانید بدون ترس به هرجا که می‌خواهید بپرید و لذت ببرید. البته همین آزادی عمل بالا دست سازندگان را باز گذاشته است تا هرچه می‌توانند چالش و مانع برای شما ایجاد کنند و هیچ محدودیتی هم جلودارشان نبوده است. این رانر جذاب به خاطر سرگرم‌کننده‌ بودنش قطعا جزو بهترین بازی های اندروید است و می‌تواند انتخاب جدید شما برای پر کردن اوقات فراغت‌تان باشد.

Nightstream

بازی Nightstream از یک بخش داستانی جذاب هم بهره می‌برد که هدف آن ارائه شخصیت‌های جدید و اچیومنت به بازیکنان است. شخصیت‌های منحصربه‌فرد بازی را می‌توانید در طول روند بازی خریداری کنید و با سکه‌های خود به سراغ ارتقا آن‌ها بروید. تفاوت بین شخصیت‌ها کاملا مشهود است و می‌توانید در روند حرکت و سیستم خاص آن‌ها در عبور از موانع هم این موضوع را مشاهده کنید. کیفیت گرافیکی بازی به‌مانند گیم‌پلی آن خارق‌العاده است و هیچ کم و کسری احساس نمی‌کنید. اگر بازی Subway Surfers را تجربه کرده‌اید و دلتان می‌خواهد که اثری با المان‌های مشابه را بازی کنید، نایت استریم می‌تواند شما را وارد وادی جدیدی کند.

با چرخش ۳۶۰ درجه‌ای، سازندگان عملا آزادی عمل فوق‌العاده زیادی به بازیکنان داده‌اند

سرعت بازی Nightstream به‌قدری بالا است که گاهی اوقات تنها باید پرش کنید و با جا خالی دادن موانع را رد کنید. پاور‌آپ‌ها تاثیر زیادی در جذابیت بازی دارند و باعث بوست شدن قابلیت‌های اسکیت‌سوار می‌شوند. ایجاد حرکات اسلوموشن و کشیدن سکه‌ها به سمت خود تنها گوشه‌ای از این بوسترهای رنگارنگ و جذاب است. در بخش داستانی می‌توانید مسیرهای جدید را هم آنلاک کنید و ماجراجویی جدیدی را شروع کنید. این بازی را می‌توانید هم به صورت آنلاین و هم آفلاین تجربه کنید و در لیدربرد جهانی با دوستان خود رقابت کنید.

Nightstream

Nightstream یک رانر سرعتی متفاوت است که هر دو دست شما را به چالش می‌کشد

در نهایت باید گفت که برای تجربه Nightstream باید سرعت انگشتان خود را بالا ببرید و برای حرفه‌ای شدن دو دست خود را به بازی بسپارید. با دو دست می‌توان تکنیک‌های بیش‌تری در مسیر انجام داد و اسکیت‌سوار را در هوا به چرخش در‌آورد. خب تفاوت‌ها همین جا آشکار می‌شود و تنها نباید خود را محدود به زمین کنید و از تمام ۳۶۰‌ درجه‌ای که بازی در اختیار شما می‌گذارد استفاده کنید. بخش سفارشی سازی شخصیت‌ها و انتخاب اسکیت‌هایی با رنگ‌های مختلف می‌تواند کاربران مدرن امروزی را راضی کند تا به بازی خود رنگ و لعاب بیش‌تری تزریق کنند. انیمیشن و میمیک شخصیت‌‌ها هم قابل قبول است و پویایی لازم را در حین مسیر از خود نشان می‌دهد.

بازی Nightstream رانر متفاوتی است که سیستم مشابه‌ بازی‌های این سبک را در دل خود جای داده است. بخش داستانی بازی پتانسیل لازم را برای جذب مخاطب دارد و شخصیت‌ها و سیستم‌های سفارشی سازی جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهد. این بازی را می‌توانید از پلی‌استور و اپ‌استور برای سیستم عامل اندروید و iOS دریافت کنید.

دانلود از آپارات

دانلود بازی Nightstream
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده