// شنبه, ۲۵ خرداد ۹۸ ساعت ۲۰:۰۳

شبکه نتفلیکس و دریم ورکس انیمیشن اولین تریلر دو انیمیشن Fast and Furious: Spy Racers و Kipo and the Age of the Wonderbeasts را منتشر کردند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس و استودیوی انیمیشن‌سازی دریم ورکس اولین تیزر تریلر دو انیمیشن سریالی جدید مشترک خود را منتشر کردند. شبکه Netflix و دریم‌ورکس به تازگی اولین تیزر تریلر انیمیشن Fast and Furious (سریع و خشن) را منتشر کردند که طبق آن، این سریال انیمیشنی قرار است با نام Fast and Furious: Spy Racers (سریع و خشن: مسابقات جاسوسی) تولید و از شبکه نتفلیکس منتشر شود. در این تیزر تریلر شاهد رقابت دو ماشین هستیم که حاوی اطلاعات زیادی نیست، اما طبق خلاصه داستان سریال، انیمیشن Fast and Furious: Spy Racers تونی تورتو را که یک نوجوان و پسر عموی دام است، دنبال می‌کند؛ زمانی که او و دوستانش توسط یک سازمان دولتی استخدام می‌شوند تا در یک لیگ مسابقات نخبگان نفود کنند که یک سازمان جرم و جنایت جهانی کنترل این مسابقات را بر عهده دارد. شما در ادامه می‌توانید اولین تیزر تریلر سریال Fast and Furious: Spy Racers را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

علاوه بر این، نتفلیکس و دریم‌ورکس اولین تیزر تریلر انیمیشن مشترک و جدید خود را منتشر کرده‌اند که Kipo and the Age of the Wonderbeasts نام دارد. تیزر تریلر انیمیشن Kipo and the Age of the Wonderbeasts حاوی تصاویر بیشتری از دنیای انیمیشن و شخصیت اصلی آن است که طبق خلاصه داستان آن، این انیمیشن داستان دختری را که در زمین پس از آخر الزمان گرفتار شده، دنبال خواهد کرد. پس از گذراندن تمام عمر در زیر زمین، حال کیپو به یک ماجراجویی روی سطح سیاره فرستاده شده است. او به همراه یک گروه دیگر از بازماندگان به سرزمین عجایب پر زرق و برق سفر می‌کنند که هر چیز شگفت انگیزی قصد کشتن آن‌ها را دارد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تیم هندریک و برد هالند، وظیفه ساخت انیمیشن Fast and Furious: Spy Racers را بر عهده دارند که این سریال قرار است در طول سال ۲۰۱۹ از شبکه نتفلیکس منتشر شود. همچنین ردفورد سیکرست و بیل ولکوف نیز وظیفه ساخت سریال Kipo and the Age of the Wonderbeasts را بر عهده دارند. ضمنا کارن فوکوهارا، صداپیشه انیمیشن She-Ra and the Princesses of Power، صداپیشه شخصیت کیپو در این انیمیشن است.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده