// جمعه, ۲۴ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۰۱

سرویس استریم نتفلیکس، اولین تصاویر از دو فیلم انیمیشن Klaus و The Willoughbys را که اولین انیمیشن‌های اورجینال این سرویس هستند، منتشر کرد.

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix)، اولین تصاویر از دو فیلم انیمیشن Klaus (کلاز) و The Willoughbys (ویلوگبی‌ها) را که اولین انیمیشن‌های اوریجینال این سرویس هستند را منتشر کرد. تصاویر منتشرشده را در پایین مشاهده می‌کنید:

Klaus

داستان انیمیشن Klaus در مورد پستچی جوانی از اهالی اسکاندیناوی با نام یسپر است که فرصتی طلایی در زندگی خود پیدا می‌کند و قرار است بسته‌ای پستی را به روستایی در منطقهٔ سرد شمالی که همواره مردمان آن در حال جروبحث و دعوا هستند، ببرد؛ یسپر در آن‌جا با مردی مرموز، ریش‌سفید که عروسک‌ساز بوده و نام وی کلاز است، ملاقات می‌کند. این فیلم انیمیشنی را می‌توان ساخته‌ای ویژه در دنیای آثار انیمیشنی خواند که در آن تصاویر طراحی‌شده دستی و به‌شکل سنتی با تکنیک مدرن Cutting Edge ترکیب شده و اثری متفاوت خلق شده است. سرجیو پابلوس، یکی از خالقان فیلم Despicable Me (منِ نفرت‌انگیز)، کارگردانی انیمیشن Klaus را بر عهده خواهد داشت و این پروژه، پروژه محبوب وی است و پابلوس از سال ۲۰۱۰ ایدهٔ ساخت آن را در سر داشت. جیسون شوارتزمن، صداپیشگی شخصیت یسپر را بر عهده خواهد داشت و جی. کی. سیمونز نیز صداپیشه شخصیت کلاز خواهد بود. رشیدا جونز، جوان کیوزاک، نورمن مک‌دونالد و ویل ساسو، دیگر صداپیشگان این انیمیشن خواهند بود. تهیه‌کنندگی انیمیشن Klaus سرویس استریم نتفلیکس را جینکو گوتو، گوستاو فرادا و ماریسا رومن بر عهده دارند و این انیمیشن برای پخش در فصل تعطیلات در نظر گرفته شده است.

Klaus, The Willoughbys

دیگر انیمیشن اوریجینال سرویس استریم نتفلیکس، انیمیشن The Willoughbys است که داستان چهار بچهٔ خانواده ویلوگبی را روایت می‌کند؛ پدر و مادر خودخواه این کودکان، آن‌ها را ترک کرده‌اند و حال این چهار کودک باید خلق‌وخوی قدیمی خود را با جهان مدرن و معاصری که در آن هستند، تطبیق دهند و از پس زندگی خود بربیایند و درواقع خانواده‌ای جدید تشکیل دهند. برای ساخت این انیمیشن، از تکینک‌های پیشرفته ساخت آثار انیمیشنی استفاده شده است و شرکت انیمیشن‌سازی بران انیمیشن (BRON Animation) در شهر ونکوور کشور کانادا، تولید و ساخت این پروژه را بر عهده داشته است.

داستان انیمیشن The Willoughbys براساس کتاب معروف Newberry بوده که این کتاب برندهٔ چند جایزه مختلف شده و نویسندهٔ آن لویز لوری است. فیلمنامه این انیمیشن را کریس پرن می‌نویسند و وی علاوه‌بر نگارش فیلمنامه، کارگردانی این پروژه را نیز بر عهده خواهد داشت. ریکی گراویس، مایا رادولف، ویل فورت، مارتین شرت، آلیسیا کارا، جین کراکووسکی و شان کالن، صداپیشگی شخصیت‌های انیمیشن The Willoughbys را بر عهده خواهند داشت و این انیمیشن برای پخش در فصل بهار سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده