// پنجشنبه, ۲۳ خرداد ۹۸ ساعت ۱۶:۴۶

در حاشیه نمایشگاه E3 2019، مارول رسما تایید کرد که شخصیت تسک مستر یکی از شخصیت‌های شرور بازی Avengers است.

بامداد سه شنبه بود که شرکت اسکوئر انیکس در حاشیه کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 2019 سرانجام اولین تریلر رسمی بازی Avengers را منتشر کرد که در این تریلر شاهد اولین اطلاعات و تصاویر رسمی از اتفاقات این بازی ابرقهرمانی بودیم. این بازی اکشن و ماجراجویی استودیو‌های ایداس و کریستال داینامیکس با همکاری مارول در دست ساخت است که در آن فعلا بازیکن‌ها کنترل شخصیت‌هایی چون کاپیتان آمریکا، آیرون من، ثور، هالک و بلک ویدو را بر عهده دارند. حال در جدیدترین اخبار بازی و اخبار نمایشگاه E3 2019، حضور اولین شخصیت شرور و منفی این بازی رسما تایید و اعلام شده است. اگرچه اولین تریلر بازی Avengers حاوی اطلاعاتی از جمله شخصیت‌های منفی آن بود، اما مارول اخیرا رسما حضور شخصیت شرور و منفی تسک مستر (Taskmaster) را در این بازی تایید و اعلام کرده است. Taskmaster یکی از شخصیت‌های شرور این بازی خواهد بود که در طول تریلر نیز شاهد حضور آن بودیم که حضور متفاوتی داشت و در بخش‌هایی از تریلر نیز در حال مبارزه با بلک ویدو قابل مشاهده بود.

Avengers

شخصیت Taskmaster پیش از این در بازی Spider-Man نیز حضور داشت که ظاهر متفاوت این شخصیت در دو بازی باعث کاهش احتمال کراس اور بین این دو بازی شده است. با این حال، فعلا صداپیشه شخصیت تسک‌مستر در بازی Avengers اعلام نشده و انتظار می‌رود که طی ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری از بازی منتشر شود. جف شاین صداپیشگی شخصیت کاپیتان آمریکا، تروی بیکر صداپیشگی شخصیت بروس بنر، لورا بیلی صداپیشگی شخصیت بلک ویدو، تراویس ویلینگهام صداپیشگی شخصیت ثور و نولان نورث صداپیشگی شخصیت تونی استارک (آیرون من) را در بازی اونجرز بر عهده دارند. علاوه بر این، در طول تریلر شاهد حضور شخصیت Abomination (بیزاری) نیز بودیم که البته هنوز سازندگان رسما حضور این شخصیت را در بازی Marvel's Avengers اعلام نکرده‌اند.

بازی Avengers در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی سی و استیدیا منتشر خواهد شد. همچنین طبق اطلاعات منتشر شده، دنیای بازی در حال گسترش است و قهرمان‌های جدیدی نیز به بازی اضافه خواهند شد که اضافه شدن این شخصیت‌ها کاملا رایگان است و خبری از لوت باکس در بازی نخواهد بود.

پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2019، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی

منبع Comicbook
کاراکتر باقی مانده