// دوشنبه, ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۲۳:۰۹

در ادامه پوشش زنده ویدیویی زومجی از کنفرانس‌های E3 2019، این‌بار نوبت به شرکت فرانسوی یوبی سافت رسیده است. ۱۲ شب همراه پوشش زنده ویدیویی زومجی باشید.

بعد از مایکروسافت و بتسدا اکنون نوبت به یوبی‌سافت رسیده است تا از جدید‌ترین محصولات خود در جریان نمایشگاه E3 2019 رونمایی کند. مانند سال‌های گذشته امسال نیز اطلاعاتی اولیه از آنچه یوبی‌سافت می‌خواهد در کنفرانس خود نمایش دهد، داریم. به عنوان مثال می‌دانیم که فرانسوی‌ها نمایشی کامل را از بازی Watch Dogs Legion خواهند داشت؛ اثری که این‌بار ما را به شهر لندن می‌برد. از طرفی چند هفته گذشته شاهد معرفی بازی Ghost Recon: Breakpoint بودیم و انتظار داریم تا یوبی‌سافت نمایشی کامل از این بازی داشته باشد. البته هنوز هم یوبی سافت آی‌پی‌های فراوانی از جمله Splinter Cell و Prince of Persia دارد که می‌تواند با معرفی نسخه جدید آنها هیجان را به اوج برساند.

مانند دو کنفرانس مایکروسافت و بتسدا، زومجی امسال با همکاری آپارات گیم پوششی زنده از کنفرانس یوبی‌سافت در E3 2019 خواهد داشت. بنابراین ساعت ۱۲ شب در همین پست با زومجی همراه باشید تا نیم‌ساعت قبل از برگزاری کنفرانس یوبی‌سافت در ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد سه‌شنبه ۲۱ خرداد، از انتظاراتمان بگوییم و در نهایت در کنار یکدیگر به تماشای تریلرهای بازی‌ها در کنفرانس یوبی‌سافت بنشینیم:

در صورت قطع شدن پخش ویدیو، یک بار این صفحه را رفرش کنید.

پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2019، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده