// دوشنبه, ۲۰ خرداد ۹۸ ساعت ۰۵:۲۱

در جریان کنفرانس خبری بتسدا در نمایشگاه E3 2019، اعلام شد که بازی The Elder Scrolls: Blades در پاییز به‌رایگان برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

چندی پیش بود که بازی The Elder Scrolls: Blades در دسترس کاربران موبایل قرار گرفت. حال طبق جدیدترین اخبار بازی و کنفرانس خبری بتسدا در نمایشگاه E3 2019، تیم سازنده اعلام کرد که The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ هم عرضه می‌شود.

در جریان تریلر معرفی بازی The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ شاهد گیم‌پلی بازی بودیم و گفته شد که این بازی به‌خوبی برای نینتندو سوییچ پورت شده است و هم‌خوانی خوبی دارد. ازطرفی تیم سازنده سعی کرده از قابلیت‌های جوی‌کان‌های نینتندو سوییچ هم برای The Elder Scrolls: Blades استفاده کند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی The Elder Scrolls: Blades برای نینتندو سوییچ را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. این بازی در پاییز به‌رایگان برای کنسول سوییچ منتشر می‌شود.

همچنین یک آپدیت هم برای بازی در نظر گرفته شده که مراحل و شغل‌‌های جدیدی را به آن اضافه می‌کند. ازطرفی مراحل مربوط به اژدهایان هم به بازی اضافه خواهد شد.

دانلود ویدیو از آپارات

پوشش اختصاصی زومجی از نمایشگاه E3 2019، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین رویداد دنیای بازی‌های ویدیویی

منبع Destructoid

کاراکتر باقی مانده