// شنبه, ۱۱ خرداد ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

Astrokings یک بازی موبایل آنلاین استراتژی با المان‌های شهرسازی است که در جریان آن بازیکنان باید امپراطوری خود را بسازند و به‌قوی‌ترین امپراطوری در کهکشان‌ها تبدیل شوند.

در معرفی بازی موبایل امروز، به‌سراغ یک بازی شهرسازی و استراتژی رفته‌ایم؛ اثری که به‌واسطه یک داستان اولیه و حوادس مختلف، سعی دارد گیم‌پلی جذابی را ارائه دهد. بازی اندروید و آیفون Astrokings، برخلاف سایر بازی‌های شهرسازی با المان‌های شهرسازی، نبرد در فضا و کهکشان‌های مختلفی را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. از نظر داستانی، بازی آیفون و اندروید Astrokings روایت‌گر سرزمین‌هایی است که امپراطوری خود را از دست داده‌اند و ازطرفی مورد تهاجم بیگانگان قرار گرفته‌اند. حال شما وظیفه دارید تا تاریخ را بازنویسی کنید و با خلق یک امپراطوری قوی و قدرتمند، بیگانگان و سایر گروه‌های متجاوز را از بین ببرید.

بازی موبایل Astrokings

سیستم دیالوگ و انتخاب‌های بازیکنان در طول بازی حس‌وحال متفاوتی را به Astrokings بخشیده است

با شروع گیم‌پلی بازی موبایل Astrokings یک بخش آموزشی برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. بخش آموزشی Astrokings را می‌توان یکی از کامل‌ترین بخش‌های آموزشی در میان بازی‌های موبایل دانست که تمامی بخش‌ها، به‌خوبی به بازیکن یاد داده می‌شود. ساختار بازی‌های استراتژی بر پایه المان‌های شهرسازی بدین گونه است که بازیکنان باید پایگاه‌های خود را ارتقا دهند، پایگاه‌های جدیدی را بسازند و درنهایت به سایر امپراطوری‌ها حمله کنند تا بتوانند قدرت بیشتری را کسب کنند. در بازی اندروید و آیفون Astrokings مراحل بازی و مأموریت‌ها به‌نحوی طراحی شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را به‌سادگی انجام بدهید. به‌عبارتی سیستم ردیابی خودکار مراحل، به شما می‌گوید که کدام بخش‌ها را ارتقا دهید یا چه پایگاهی را باید بسازید. یکی از موارد جالب بازی موبایل Astrokings این است که دو بخش بسیار مهم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. اولین بخش، واحد تحقیقات است که می‌توانید با تحقیق در مورد مسائل مختلف یا کسب اطلاعات در مورد دشمنان‌تان، خود را در بخش‌هایی مثل میزان کسب مواد اولیه بیشتر ارتقا دهند. همچنین مورد دومی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده است، این است که می‌توانید سیاست اداره حکومت خودتان را انتخاب کنید. دو روش برای این بخش در نظر گرفته شده است. اولین روش این است که برپایه قدرت و جنگ حکومت خود را اداره کنید که یک سری مهارت‌ها و ویژگی‌های مخصوصی در دسترس‌تان قرار داده می‌شود. دومین مورد هم بر پایه صلح و به‌دست آوردن مهمات و اطلاعات است که در این روش یک حاکم مردمی خواهید بود.

با ارتقای مناسب و به‌موقع پایگاه نظامی‌تان می‌توانید سفینه‌های جنگی قوی‌تری را بسازید

مورد دیگری که بازی آیفون و اندروید Astrokings را از سایر بازی‌های این سبک متمایز می‌کند، سیستم دیالوگ بازی و انتخاب‌هایی است که در طول مأموریت‌های مختلف در دسترس‌تان قرار داده می‌شود. بعضی از این انتخاب‌ها می‌توانند روند بازی را برای شما تغییر دهند. بُعد دیگر بازی موبایل Astrokings نبردهای بازی است. نبردهای Astrokings به دو صورت نبرد با هوش مصنوعی و نبرد با سایر بازیکن‌ها انجام می‌شود. نبردهای هوش مصنوعی، همان رویدادهای داستانی هستند که در جریان آن‌ها بیگانگان و گروه‌های متجاوز به سرزمین شما حمله می‌کنند. نبرد با سایر بازیکن‌ها هم شامل ورود به جهان کلی بازی و انتخاب امپراطوری مورد نظرتان است. سپس باید گزینه‌ی حمله را انتخاب کنید. مهم‌ترین موردی که در حملات شما تاثیر گذار است، قدرت ارتشی است که برای خود تهیه کرده‌اید. با ارتقای مناسب و به‌موقع پایگاه نظامی‌تان می‌توانید سفینه‌های جنگی قوی‌تری را بسازید. همچنین قبل از شروع هر نبرد، می‌توانید قدرت کلی دشمن خود را مشاهده کنید. ازاین‌رو سعی کنید وارد نبردهایی شوید که قدرت‌تان از آن‌ها بالاتر است. همچنین در سرزمین بازی محیط‌های دیگری را هم مشاهده می‌کنید که می‌توانید نیروهای خود را به این مناطق اعزام کنید و مواد اولیه مورد نیازتان را تهیه کنید.

بازی موبایل Astrokings

اگر علاقه‌مند به بازی‌های استراتژی با المان‌های شهرسازی و نبردهای سرگرم کننده هستید، بازی موبایل Astrokings می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای کاربران بازی‌های موبایل باشد. در پایان یادآوری می‌کنیم که مقالات بهترین بازی های اندروید به‌طور هفتگی و ماهانه منتشر می‌شوند که می‌توانید با مطالعه‌ی آن‌ها در جریان بازی‌های برگزیده این پلتفرم قرار بگیرید. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

دانلود بازی Astrokings
منبع زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده