// یکشنبه, ۵ خرداد ۹۸ ساعت ۱۹:۲۶

بدون شک شخصیت سانسا استارک با بازی سوفی ترنر یکی از افرادی بود که بسیاری از طرفداران سریال Game of Thrones انتظار داشتند بر تخت پادشاهی هفت اقلیم تکیه بزند.

این مطلب بخش‌هایی از سریال Game of Thrones را، تا انتهای فصل هشتم و پایانی، فاش می‌کند

.

.

.

سانسا استارک بعد از فصل اول سریال Game of Thrones به استثنای دو فصل پایانی، تقریبا در اسارت افراد مستبد مختلفی بود؛ از جافری براتیون تا رمزی بولتون. دختر بزرگ ند استارک به واسطه سختی‌هایی که متحمل شد توانست به جایگاه ویژه‌ای نزد مردم شمال دست پیدا کند و طرفداران سریال نیز او را به عنوان یک ملکه یا حکمران باذکاوت پذیرفتند. همه این موارد در کنار پایان‌بندی سریع سریال و نحوه برخورد او با دنریس تارگرین سبب شد پیش از قسمت پایانی شایعات و تئوری‌ها پیرامون اینکه سانسا به لطف افرادی همچون تیریون لنیستر حاکم هفت اقلیم خواهد شد قوت بگیرد، اما در نهایت سانسا استارک به حکمفرمایی بر شمال و وینترفل به عنوان یک قلمرو مستقل رضایت داد. حالا سوفی ترنر در مورد این تصمیم توضیح می‌دهد:

همواره از پایان فصل نخست تا به امروز، شخصیت سانسا برای تصاحب پایتخت یا ملکه شدن نبوده است. او اعتقاد دارد که نمی‌تواند حکمرانی کند و به دنبال چنین موضوعی هم نیست. او می‌داند سرزمینش (زادگاهش) شمال بوده و قادر است بر مردم شمال و وینترفل حکمرانی کند. سانسا احتمالا با کمک خانواده‌اش و افرادی مثل تیریون می‌توانست حاکم هفت قلمرو شود، ولی میل ندارد ملکه هفت اقلیم باشد.

نظر شما در مورد شخصیت و سرنوشت نهایی سانسا استارک چیست؟ آیا پایانی را که سازندگان سریال بازی تاج و تخت برای او در نظر گرفتند پسندیدید؟ نظرات خود پیرامون این موضوع را با سایر کاربران زومجی به اشتراک بگذارید.

منبع EW

کاراکتر باقی مانده