// سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۱۵

نماینده اروپا بعد از شکست دادن تیم‌های قدرتمندی مانند SKT عنوان قهرمانی مسابقات MSI 2019 بازی League of Legends را به‌دست آورد.

فینال رویداد Mid-Season Invitational 2019 بازی League of Legends که به نام MSI 2019 نیز معروف است شب گذشته برگزار شد و در نهایت نماینده اروپا با برتری ۳:۰ در مقابل نماینده آمریکای شمالی به عنوان قهرمانی دست یافت. این رویداد با حضور سیزده تیم ملی و با مجموع جوایز یک میلیون دلار در کشورهای ویتنام و تایوان پیگیری شد. تیم‌های راه‌یافته به مرحله اصلی به مدت بیست روز در چهار مرحله مختلف با یکدیگر روبه‌رو شدند که در نهایت قهرمان این دوره از مسابقات مشخص شد.

دانلود از آپارات

تیم G2 با قهرمانی در این رویداد دومین عنوان قهرمانی خود در سال ۲۰۱۹ را کسب کرد

فینال مسابقات بین دو تیم G2 Esports از منطقه اروپا و نماینده آمریکای شمالی که با نام Team Liquid شناخته می‌شود پیگیری شد. هر دو تیم در مرحله نیمه‌نهایی با تیم‌های قدرتمندی روبه‌رو شده بودند و انتظار اینکه دو تیم غیر شرقی راهی فینال مسابقات شوند خیلی کم بود. با این حال تیم Liquid توانست با کسب نتیجه ۳:۱ در مقابل IG راهی فینال شود و در سمت دیگر تیم G2 Esports در نبردی دیدنی با کسب نتیجه ۳:۲ از سد SKT عبور کرد و راهی فینال شد.

G2 Esports

تیم‌های برتر و جوایز اهدا شده

مقامتیمجایزه
۱G2 Esports۴۰۰ هزار دلار
۲Team Liquid۲۰۰ هزار دلار
۳Invictus Gaming۱۰۰ هزار دلار
۴SK Telecom T1۱۰۰ هزار دلار
۵Flash Wolves۵۰ هزار دلار
۶Phong Vũ Buffalo۵۰ هزار دلار
۷Vega Squadron۲۵ هزار دلار
۸ 1907 Fenerbahçe Esports۱۵ هزار دلار
۹DetonatioN FocusMe۱۵ هزار دلار
۱۰MEGA Esports۱۲.۵ هزار دلار
۱۱Bombers۱۱.۲۵۰ هزار دلار
۱۲Isurus Gaming۱۱.۲۵۰ هزار دلار
۱۳INTZ eSports۱۰ هزار دلار

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده