// جمعه, ۲۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۵:۰۱

شبکه TBS اعلام کرد که حقوق پخش سریال Snowpiercer را به دست آورده و این سریال را برای فصل دوم نیز تمدید کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از سریال Snowpiercer (برف شکن) منتشر شده است. در حاشیه همایش WarnerMedia، اعلام شد که پخش این سریال علمی تخیلی و آخر الزمانی قرار است از بهار سال ۲۰۲۰ آغاز شود و همچنین پیش از انتشار فصل اول، سریال Snowpiercer برای فصل دوم نیز تمدید شده است. همچنین اعلام شد که این سریال قرار است به‌جای شبکه TNT، از شبکه TBS منتشر شود که این شبکه بیشتر برای ساخت و پخش برنامه‌های کمدی شناخته می‌شود. سریال Snowpiercer اقتباسی از رمان گرافیکی فرانسوی به نام Le Transperceneige است که در سال ۲۰۱۴، فیلم Snowpiercer به کارگردانی بونگ جون-هو، به روی پرده‌های سینما رفت.

کریس ایوانز، سونگ کانگ-هو، تیلدا سوئینتن، جیمی بل، اکتاویا اسپنسر، ایون برمنر، گو آ-سانگ، جان هرت، اد هریس، عدنان هاسکوویچ و استیو پارک، از جمله بازیگرانی بودند که در فیلم Snowpiercer حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. با این حال، بونگ جون-جو به‌عنوان تهیه کننده در اقتباس تلویزیونی آن نیز حضور خواهد داشت که وظیفه ساخت این سریال جاش فریدمن و گریم منسون است. اسکات دریکسون، کارگردان فیلم Doctor Strange (دکتر استرنج) و فیلم Sinister (شوم)، به‌همراه جیمز هاوس وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت یا آزمایشی این سریال را بر عهده داشته است.

آنالیس باسو، جنیفر کانلی، آلیسون رایت، لنا هال، دیوید دیگز، نیکی گارسیا، ساشا فروولا، بنجامین هی، هیرو کاناگاوا، کتی مک‌‌گینس، سم اتو، سوزان پارک، رایان رابینز، میکی سامنر، روبرتو اربینا، ایو گلدبرگ و جاناتان والکر، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Snowpiercer حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فصل اول این سریال قرار است در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. 

منبع Comicbookmovie
کاراکتر باقی مانده