// پنجشنبه, ۲۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

تیم San Francisco Shock با پیروزی در مقابل تیم Vancouver Titans قهرمان فینال دومین مرحله لیگ Overwatch شد.

پرونده دومین مرحله لیگ بازی Overwatch این هفته بسته شد. بیست تیم حاضر در مرحله جاری لیگ اورواچ بعد از رقابت در دو مرحله که به مدت شش هفته به طول انجامید، در نهایت قهرمان دومین مرحله لیگ را مشخص کردند. نکته قابل توجه در مورد فینال این رویداد روبه‌رو شدن دو تیم San Francisco Shock و Vancouver Titans بود. هر دو تیم در مرحله قبلی لیگ نیز به فینال مسابقات راه‌پیدا کرده بودند که در مرحله پیشین تیم Vancouver Titans با کسب نتیجه ۴:۳ عنوان قهرمانی اولین استیج را از آن خود کرده بود. ولی در این مرحله شاهد بازی خوب بازیکنان تیم San Francisco Shock بودیم و در نهایت این تیم توانست با کسب نتیجه ۴:۲ به عنوان قهرمان دومین مرحله لیگ مطرح شود.

دانلود از آپارات

بازی‌های سومین استیج فصل جدید لیگ Overwatch از شانزدهم خرداد شروع خواهد شد

مجموع جوایز دومین مرحله لیگ Overwatch مانند دوره قبلی ۵۰۰ هزار دلار بود که بین هشت تیم راه‌یافته به مرحله حذفی تقسیم شد که تیم San Francisco Shock سهمی ۲۰۰ هزار دلاری را از آن خود کرد.

تیم‌ها از امروز فرصت دارند تا به مدت سه هفته استراحت کنند و با شروع شدن خرداد ماه رقابت‌های مرحله سوم شروع خواهد شد. مرحله بعدی نیز همانند چیزی که در مراحل قبلی شاهد بودیم به مدت پنج هفته به طول می‌انجامد و در نهایت هشت تیم برتر برای کسب عنوان قهرمانی راهی بخش حذفی خواهند شد.

San Francisco shock overwatch league

تيم‌هاي برتر و جوايز اهدا شده

مقامتيمجايزه
اولSan Francisco Shock۲۰۰ هزار دلار
دومVancouver Titans۱۰۰ هزار دلار
سوم-چهارمNew York Excelsior۵۰ هزار دلار
سوم-چهارم Hangzhou Spark۵۰ هزار دلار
پنجم-هشتمDallas Fuel۲۵ هزار دلار
پنجم-هشتمLos Angeles Gladiators۲۵ هزار دلار
پنجم-هشتمLondon Spitfire۲۵ هزار دلار
پنجم-هشتمShanghai Dragons۲۵ هزار دلار

منبع زومجی

کاراکتر باقی مانده