// سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۰:۲۶

امروز آپدیت بزرگی برای Red Dead Online منتشر شد که جدا از اضافه کردن ماموریت‌ها و محتویات جدید، Red Dead Online را از حالت بتا خارج کرد.

مدتی پس از عرضه‌ی بازی Red Dead Redemption 2، حالت چندنفره‌ی این بازی با نام Red Dead Online به‌صورت بتا در دسترس قرار گرفت. بازیکنان در جریان این حالت چندنفره می‌توانستند شخصیت مورد نظر خود را بسازند و در جهان بازی، ماموریت‌ها و فعالیت‌های مختلفی را انجام بدهند. امروز آپدیت بزرگی برای Red Dead Online در دسترس قرار گرفت که فصل جدیدی از محتویات را در دسترس قرار می‌دهد و Red Dead Online رسما از از فاز بتا خارج می‌شود.

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، شرکت راک استار گیمز (Rockstar Games) اعلام کرده است که امروز به‌روزرسانی بزرگ بازی Red Dead Online در دسترس کاربران پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان قرار گرفته است. یکی از محتویات مهم این به‌روزرسانی، ماموریت‌های مشارکتی (کوآپ) در A Land of Opportunities است. بازیکنان در این ماموریت‌ها در داستان انتقام جسیکا لی‌کلارک شرکت می‌کنند و می‌توانند آن‌ها را در کنار یکدیگر انجام بدهند. همچنین دو مسیر جدا برای بازیکنان در نظر گرفته شده است تا این مراحل را پشت سر بگذارند.

از دیگر محتویات آپدیت بزرگ بخش چندنفره Red Dead Redemption 2 هم می‌توان به اضافه شدن ماموریت‌های جدید Free Roam و اضافه شدن سه چالش Posse Versus اشاره کرد که شامل رقابت ماهیگیری، شکار پرنده و برداشتن هرب‌های مختلف می‌شود. در کنار موارد ذکر شده، می‌توان به اضافه شدن سیستم جدیدی برای بازیکنان اشاره کرد که می‌توانند شیوه‌ی برخورد با سایر بازیکن‌های جهان Red Dead Online را انتخاب کنند.

به‌عبارتی بازیکنان دو حالت تهاجمی و تدافعی دارند. در حالت تهاجمی بدون هیچ صحبتی وارد نبرد با سایر بازیکن‌ها می‌شوید، اما در حالت تدافعی بازیکنان می‌توانند بدون نبرد و درگیری، به‌گشت‌وگذار در جهان بازی بپردازند. راک استار گیمز در ادامه اعلام کرده است که تغییرات و بهبودهای بیشتری برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که در آینده در دسترس کاربران قرار داده می‌شود؛ برای مثال در تابستان آپدیتی در دسترس قرار می‌گیرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد در نقش جایزه بگیر، معامله‌گر یا Collector به‌ ایفای نقش بپردازند.

Red Dead Online

Red Dead Online

Red Dead Online

منبع Dualshockers
کاراکتر باقی مانده