// سه شنبه, ۲۴ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۱۵

الهام غفوری می‌گوید احتمال ساخت یک فیلم سینمایی «پایتخت» و اکران آن در سینمای ایران وجود دارد.

طی اسفند ۹۷ اعلام شد که یک قسمت ویژه از سریال پایتخت به مناسبت عید نوروز ساخته خواهد شد. ساخت این قسمت به دلیل درگذشت ناگهانی خشایار الوند منتفی شد. پس از آن اخبار مختلفی در رابطه با ساخته شدن فصل یا قسمت تازه‌ای از «پایتخت» منتشر شده است. به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، الهام غفوری، تهیه کننده «پایتخت»، اعلام کرده است که ممکن است نسخه سینمایی «پایتخت» روی پرده برود. وی در تازه‌ترین مصاحبه‌اش با خبرگزاری تسنیم به شرح زیر سخن گفته است:

واقعیت این است سریالی نوستالژی و ماندگار می‌شود که پیش از روایتگری، در وهله اول قصه به دل خود تهیه‌کننده، کارگردان و عوامل کار بنشیند و بعد برای مردم ساخته شود؛ در وهله بعدی مسائل روز و مشکلات را با دغدغه مطرح کند و تیم حرفه‌ای از نویسنده، کارگردان و بازیگر داشته باشد. وقتی مجموعه‌ای با حساسیت نسبت به ایده‌پردازی و توجه به وقایع روز جامعه جلو برود و از مسائل بی‌ربط و تکرارهای بی‌خودی فاصله بگیرد مخاطب همیشه منتظرش خواهد بود.

وی در ادامه می‌گوید:

محسن تنابنده این روزها در تلاش است در تیر ماه به قصه‌ای برای شروع کار سینمایی «پایتخت» برسد. هنوز نمی‌توانیم تاریخ قطعی اعلام کنیم؛ چون توأمان سریال تلویزیونی «پایتخت 6» برای نوروز 99 هم دنبال می‌شود. البته این نسخه سینمایی برای تلویزیون نیست و می‌خواهیم به سینما برویم؛ اگر شرایط ساخت فراهم شود و به قصه موردنظری برسیم.

سریال «پایتخت»، ساخته سیروس مقدم، یکی از معروف‌ترین مجموعه‌های طنز ایرانی در چند سال اخیر است. این سریال با بازی بازیگرانی مانند محسن تنابنده، ریما رامین‌‌فر، احمد مهران‌فر و علیرضا خمسه ساخته شده است. شما کاربران زومجی می‌‌توانید نظرات خود را درباره احتمال ساخته شدن فیلم پایتخت با ما به اشتراک بگذارید.

کاراکتر باقی مانده