// شنبه, ۲۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۳:۳۱

یونیورسال و ایلومینیشن اینترتینمنت تریلر جدیدی از انیمیشن The Secret Life of Pets 2 را منتشر کردند که روی اسباب بازی محبوب مکس تمرکز دارد.

سرانجام ماه گذشته کمپانی یونیورسال پیکچرز و استودیوی انیمیشن‌سازی ایلومینیشن اینترتینمنت اولین تریلر رسمی و کامل انیمیشن The Secret Life of Pets 2 (زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲)  را منتشر کردند که این تریلر نگاه بهتری از اتفاقات این قسمت را ارائه داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر کوتاه دیگری از انیمیشن The Secret Life of Pets (زندگی پنهان حیوانات خانگی) منتشر شده است. تمرکز این تریلر روی اسباب بازی محبوب مکس با نام The Busy Bee است. پیش از این نیز ۶ تریلر براساس شخصیت‌های قسمت اول و جدید این انیمیشن سینمایی مورد انتظار منتشر شده بود، اما شخصیت این تریلر بی جان است که مکس در تلاش است تا اسباب بازی محبوب خود از زیر میز را بردارد و به گیجت نشان دهد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

ریک استون استریت، کوین هارت، هریسون فورد، پتن اسوالت، هانیبال بورس، بابی موینیهان، لیک بل، جنی اسلیت، تیفانی هدیش، نیک کرول، پیت هلمز و الی کمپر، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن The Secret Life of Pets 2 حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های این انیمیشن را بر عهده گرفته‌اند. کریس رنارد برای کارگردانی و برایان نلینچ برای نوشتن فیلمنامه، در این انیمیشن بازگشته‌اند. انیمیشن The Secret Life of Pets در تابستان سال ۲۰۱۶ به روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۸۷۵.۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. مدتی پیش مراحل ساخت انیمیشن The Secret Life of Pets 2 به پایان رسید و این انیمیشن رسما درجه سنی PG را دریافت کرده است. همچنین مدت زمان این انیمیشن نیز اعلام شده که طبق آن، انیمیشن The Secret Life of Pets 2 قرار است با مدت زمان ۱ ساعت و ۲۶ دقیقه یا به عبارتی ۸۶ دقیقه در سینماهای جهان نمایش داده شود.

انیمیشن 2 The Secret Life of Pets برای اکران در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۱۹ (۱۷ خرداد ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. در این تاریخ، این انیمیشن باید با فیلم Dark Phoenix (دارک فینیکس) در گیشه رقابت کند.

منبع Comingsoon

کاراکتر باقی مانده