// جمعه, ۲۰ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۳۶

در اولین تصاویر منتشرشده از فیلم مورد انتظار The Many Saints of Newark، شاهد حضور فرزند جیمز گاندولفینی در نقش شخصیت جوانی تونی سوپرانو هستیم.

اولین تصاویر از مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم مورد انتظار The Many Saints of Newark (آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک) که پیش درآمد سریال محبوب The Sopranos (سوپرانوز) خواهد بود، منتشر شد و در این تصاویر شاهد حضور مایکل گاندولفینی، فرزند بازیگر محبوب و دوست‌داشتنی سینمای هالیوود، یعنی جیمز گاندولفینی فقید، که بعد از مصاحبه‌ای سختگیرانه از سوی سازندگان برای ایفای نقش شخصیت تونی سوپرانوی جوان انتخاب شد و قرار است پا جای پای پدرش بگذارد، هستیم. تصاویر منتشرشده از شخصیت تونی سوپرانوی جوان با نقش‌آفرینی مایکل گاندولفینی را در پایین مشاهده می‌کنید:

Newark

Newark

    اتفاقات فیلم Newark (نیوآرک) در دههٔ ۶۰ میلادی در شهر نیوآرک جریان دارد. فیلم پیش‌ درآمد مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos با عنوان رسمی Newark روی پردهٔ سینما خواهد رفت و چهار ماه پیش نیز اعلام شد آلن تیلور که برای فعالیت در پروژه تولید سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، سریال Lost (لاست)، فیلم Thor: The Dark World (ثور: دنیای تاریک) و همچنین فیلم Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس) شناخته شده، قرار است کارگردانی این فیلم را بر عهده بگیرد. فیلم پیش درآمد Newark قرار است برخی حفره‌های داستانی مهم مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos را برای بینندگان این سریال روشن سازد و از همین رو سازندگان تصمیم گرفته‌اند برای انجام این امر، شخصیت‌های جدیدی را نیز به داستان کلی این مجموعه اضافه کنند. تیلور پیش از این کارگردانی ۹ قسمت از سریال The Sopranos را نیز بر عهده داشت و به خوبی با این مجموعه آشنایی دارد. دیوید چیس، خالق و سازنده سریال The Sopranos، به‌همراه لارنس کنر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم پیش درآمد این مجموعه را نیز بر عهده داشته است. مایکل گاندولفینی، آلساندرو نیوولا، جان برنتال، میشل د روسی، ویرا فارمیگا، ری لیوتا، بیلی مگنوسن و کوری استول، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم The Many Saints of Newark حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

    سریال The Sopranos از سال ۱۹۹۹ تا سال ۲۰۰۷ روی آنتن شبکه HBO رفت و تقریباً ۱۱ سالی از پخش این سریال بی‌نظیر می‌گذرد. اولین قسمت The Sopranos در تاریخ ۱۰ ژانویه سال ۱۹۹۹ روی آنتن رفت و پس از ۸۶ قسمت، سرانجام با پخش قسمت Made in America، در ماه ژوئن سال ۲۰۰۷، به کار خود پایان داد. گویا نام فیلم هم کوتاه شده است و کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) و نیولاین سینما (New Line Cinema) این فیلم را با نام Newark روی پردهٔ سینما خواهند برد. فیلم Newark برای اکران در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ماه ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است و حدود ۱۳ سال پس از پایان مجموعهٔ تلویزیونی The Sopranos، روی پردهٔ سینما خواهد رفت.

    منبع Comingsoon
    کاراکتر باقی مانده