// شنبه, ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۸:۱۵

فیلم Avengers: Endgame به اولین فیلم دنیای سینمایی مارول تبدیل شد که دارای صحنه پس از پایان نیست، اما تیتراژ پایانی فیلم دارای یک نکته است.

سرانجام اکران جهانی فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) آغاز شد و از هم‌اکنون این فیلم در حال شکست تمامی رکوردهای موجود است و قسمت چهارم فیلم Avengers (اونجرز) در پیش نمایش روز پنج‌شنبه فروشی ۶۰ میلیون دلاری را تجربه کرد تا رکورد پیش نمایش روز پنج‌شنبه را که در اختیار فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) با فروش ۵۷ میلیون دلار در روز پنج‌شنبه بود، بشکند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم دارای صحنه پس از پایان نخواهد بود. صحنه پس از پایان به یک سنت در فیلم‌های دنیای سینمایی مارول تبدیل شده است و حال سوال بسیاری از طرفداران این است که جدیدترین فیلم این مجموعه دارای چند صحنه پس از پایان است. طبق گفته کسانی که فیلم را تماشا کرده‌اند، فیلم Avengers: Endgame دارای هیچ صحنه پس از پایانی نیست که با توجه به اینکه این فیلم به اتفاقات ۲۲ فیلم اول که با نام The Infinity Saga (حماسه اینفینیتی) شناخته می‌شوند، خاتمه می‌دهد، می‌تواند منطقی باشد.

بدون اینکه در مورد پایان فیلم صحبت کنیم و با اینکه فیلم Avengers: Endgame دارای صحنه پس از پایان نیست، اما در اواسط تیتراژ صدایی پخش می‌شود که مانند چکش زدن است و بسیاری تصور می‌کنند که این صدا به ساخت اولین لباس آیرون من توسط تونی استارک در غار در طول فیلم Iron Man تعلق دارد که این موضوع تایید یا رد نشده است. با این حال، به نظر می‌رسد که فیلم Avengers: Endgame برای فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول نیز زمینه‌سازی کرده و این فیلم دارای نکات بسیاری در مورد فیلم‌های احتمالی فاز چهارم این مجموعه است که قرار نیست تا پس از فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) از آن رونمایی شود. کریس ایوانز، رابرت داونی جونیور، کریس همسورث، مارک روفالو، اسکارلت جوهانسون، جرمی رنر، جاش برولین، بری لارسون، پل راد، کارن گیلان، بردلی کوپر (صداپیشه)، دان چیدل، دانای گوریرا، گوئینت پالترو، جان فاورو، بندیکت وانگ، هیرویوکی سانادا و کاترین لانگفورد، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Avengers: Endgame حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده جو و آنتونی روسو ملقب به برادران روسو بوده است.

منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده