// جمعه, ۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Rage 2 منتشر شده که تمام مواردی لازم قبل از تجربه‌ی بازی را به‌نمایش می‌گذارد تا بازیکنان بیش از پیش با جهان بازی آشنا شوند.

بازی Rage 2 را می‌توان یکی از بازی‌های مورد انتظار برای هواداران بازی‌های تیراندازی اول شخص با ویژگی‌های آنلاین دانست. شرکت بتسدا (Bethesda) و استودیو آوالانچ (Avalanche Studios) قصد دارند ازطریق ریج 2 جهانی وسیع‌تر و نبردهای هیجان‌انگیزتری را در دسترس کاربران قرار دهند.

حال باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، ویدیو جدیدی از بازی Rage 2 منتشر شده است. درواقع تریلر جدید این بازی با محوریت تمام مواردی که باید قبل از تجربه‌ی Rage 2 بدانیم، در دسترس قرار گرفته است. برای مثال نمایشی از سلاح‌های بازی و مهارت‌هایی نظیر Wingstick را شاهد هستیم. همچنین بخش‌های مختلفی از جهان بازی و محیط‌های Rage 2 هم نمایش داده می‌شود تا بازیکنان با حال‌وهوای بازی آشنا شوند.

نسخه‌ی اول، بخش داستانی درست و حسابی نداشت اما Rage 2 تصمیم دارد این بخش هم کاربران را راضی نگه دارد. در تریلر منتشر شده صحنه‌هایی از بخش داستانی و تعامل کاراکترها با یکدیگر هم به‌تصویر کشیده شده است. بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه (۱۴ مه) برای پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و کامپیوتر عرضه می‌شود. کاربران می‌توانند تریلر منتشر شده Rage 2 را در یوتیوب تماشا کنند و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده