// جمعه, ۶ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

بازی Katana Zero تابه‌حال از نظر فروش عملکرد بسیار خوبی داشته است و در آینده شاهد انتشار محتوای جدیدی برای آن خواهیم بود.

بازی Katana Zero، ساخته شرکت دیوالور دیجیتال تنها دو هفته از زمان عرضه‌اش می‌گذرد، اما این اثر تا به اینجای کار نیز عملکرد خوبی داشته است. مطابق تازه‌ترین اخبار بازی، استودیو اَسکی‌سافت به‌تازگی از فروش بیش از ۱۰۰ هزار نسخه از بازی Katana Zero در پلتفرم‌های کامپیوتر و نینتندو سوییچ در هفته اول انتشار خبر داد. توسعه‌دهنده بازی با انتشار توییتی در این‌باره گفت:

برای تجربه و استفاده از بازی Katana ZERO از شما بسیار سپاسگزاریم. بسیار هیجان‌زده‌ایم که توانستیم در هفته اول انتشار به فروش ۱۰۰ هزار نسخه از بازی دست پیدا کنیم! کار روی اولین بسته الحاقی رایگان بازی و حالت Speedrun Mode در حال انجام است.

Katana Zero

شرکت Devolver Digital نیز در این رابطه اظهار داشت که درحال‌حاضر بازی Katana Zero دومین بازی پرفروش نینتندو سوییچ آن‌ها از لحاظ سرعت فروش به حساب می‌آید و بازی Enter the Gungeon به‌عنوان پرفروش‌ترین اثری که آن‌ها مسئول انتشارش بودند، شناخته می‌شود. درکنار آمار مربوط‌به میزان فروش، استودیو Askiisoft از برنامه‌های آتی خود برای بازی Katana Zero رونمایی کرد.

کاتانا زیرو قرار است که در آینده میزبان یک بسته الحاقی رایگان و حالت تازه Speedrun Mode شود، ولی تابه‌حال جزئیات بیشتری از محتویات بسته الحاقی بازی منتشر نشده است. همچنین ما نمی‌دانیم که این محتوایات اضافی چه زمانی از راه خواهند رسید، اما توسعه‌دهنده بازی می‌گوید که درحال‌حاضر روی آن کار می‌کند. بازی Katana Zero هم‌اکنون با قیمت ۱۴.۹۹ دلار برای پلتفرم‌های کامپیوتر و نینتندو سوییچ در دسترس است. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

منبع DualShockers
کاراکتر باقی مانده