// پنجشنبه, ۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

جدیدترین نسخه Mortal Kombat رکورد فروش اولیه این مجموعه را شکست و قرار است در آینده شاهد محتوای دانلودی زیادی برای آن باشیم.

مقاله‌های مرتبط:

سرانجام بعد از مدت‌ها انتظار، بازی Mortal Kombat 11 از راه رسید و توانست امتیازهای مناسبی هم دریافت کند، از جمله سایت زومجی که برای این بازی امتیاز ۹ را در نظر گرفت. اکنون طبق جدیدترین اخبار بازی متوجه شدیم که مورتال کامبت 11 موفق شده است بهترین فروش اولیه‌ی این مجموعه را به‌دست آورد و رکوردهای قبلی را در این زمینه جابه‌جا کند.

این خبر از طریق دیوید حداد، رییس بخش سرگرمی‌های تعاملی کمپانی برادران وارنر اعلام شد و او در جریان گفتگوی خود در GamesBeat Summit 2019 در لس‌آنجلس، اعلام کرد مورتال کامبت 11 بهترین فروش اولیه را بین تمام نسخه‌های این مجموعه داشته است؛ خبری که تنها یک روز بعد از عرضه جهانی بازی برای کامپیوتر، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ اعلام شد.

این موضوع را می‌توان دستاوردی بزرگ برای اد بون و تیم او در استودیو ندررلم (NetherRealm Studios) دانست که به مدت ۲۷ سال در حال ساخت نسخه‌های مختلفی از مورتال کامبت هستند و توانسته‌اند همچنان کیفیت این بازی محبوب مبارزه‌ای را حفظ کنند. مجموعه‌ای که ممکن بود بعد از ورشکستگی میدوی (Midway) به پایان راه برسد، ولی کمپانی برادران وارنر وارد میدان شد و ادامه کار را برعهده گرفت. حداد در مورد موفقیت‌های بازی می‌گوید:

واقعاً به این تیم و کارهایی که کرده‌اند و نوآوری‌هایی که در مورتال کامبت ایجاده کرده‌اند، افتخار می‌کنم.

او آمار دقیقی از فروش اولیه بازی ارائه نداده است ولی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، به رکورد دیگری از مورتال کامبت 11 اشاره می‌کند و فروش اولیه‌ی بازی را بهترین فروش ابتدایی بین تمام بازی‌های برادران وارنر در آمریکا می‌داند. همچنین به نظر می‌رسد این موفقیت عظیم زمینه‌ساز عرضه محتویات بسیار زیادی در آینده خواهد بود و شاید برنامه‌های وارنر در این زمینه از قبل هم گسترده‌تر شده باشد؛ به‌طوری که حداد از عرضه محتویات زیاد در طول سال‌های متمادی صحبت کرده است.

منبع VentureBeat

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده