// یکشنبه, ۱ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

بازی Mordhau بازی چند نفره مبارزه‌ای قرون وسطی است که تعداد ۶۴ بازیکن را در مبارزه‌ی تن به تن در مقابل هم قرار می‌دهد.

بازی Mordhau محصولی از استودیو Triternion است که بازیکنان را طی مبارزه‌های ۶۴ نفره به‌جای مبارزان قرون وسطی قرار می‌دهد. باتوجه‌به تریلر منتشر شده به نظر می‌رسد که این بازی می‌تواند دنباله‌ی بازی‌هایی مانند For Honor و Kingdom Come: Deliverance که مبارزات تن به تن قرون وسطی را به تصویر می‌کشد، باشد.

تریلر روی مبارزات بازی متمرکز شده است و گویا ضربه‌های سنگین برخی مواقع حتی می‌تواند اعضای بدن کاراکترها را از هم جدا کند. بازیکنان در حین مبارزات انتخاب‌های متنوعی برای چگونگی رویارویی با دشمنان دارند. اسلحه‌های متنوعی نیز در تریلر دیده می‌شود. طبیعی است که در این تریلر شاهد استفاده از شمشیر و سپر باشیم اما این دو تنها سلاح‌های بازی نیستند. سلاح‌های دیگری مثل نیزه و گرزهای بزرگ به‌همراه مبارزات سوار بر اسب نیز در تریلر به تصویر کشیده شده است. در یک صحنه کوتاه نیز شاهد پرتاب شدن تیر توسط یک کماندار به سمت سر یکی از سربازان دشمن هستیم.

سازندگان بازی در صفحه‌ی خود به حالت‌های مختلف بازی اشاره کرده‌اند. علاوه‌بر حالت‌های استاندارد Deathmatch و حالت تیمی Deathmatch، حالت دیگری به نام Frontline وجود دارد که شامل اسلحه‌های حالت siege مثل منجنیق می‌شود. همچنین در حالت دیگری به نام Skirmish هر بازیکن فقط یک جان دارد که حالت جالبی محسوب می‌شود.

همچنین بازی Mordhau یک حالت بتل رویال ۶۴ نفره دارد که تنها یک نفر از این میدان نبرد زنده بیرون خواهد آمد. البته که تمام حالت‌های بازی Mordhau رقابتی نیستند برای مثال در حالت Horde، بازیکنان با همکاری همدیگر دربرابر موج‌های دشمنان با هوش مصنوعی مبارزه می‌کنند.

بازی Mordhau در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه برای پی سی منتشر خواهد شد. در ادامه شما می‌توانید تریلر رسمی این بازی را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

منبع dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده