// شنبه, ۳۱ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۵۴

نسخه بعدی از مجموعه بازی‌های نقش آفرینی ژاپنی Metal Max احتمالا به وسیله همان تیم سازنده بازی Metal Max Xeno توسعه می‌یابد.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که حساب رسمی توییتر بازی Metal Max Xeno از در حال توسعه بودن نسخه جدیدی از مجموعه بازی‌های Metal Max رونمایی کرده است. هیروشی میائوکا و جونتارو کونو به عنوان کارگردان و تهیه‌کننده بازی Metal Max Xeno به مناسبت یک سالگی این اثر به صورت جداگانه توییت‌هایی را منتشر کردند.

اگر تمام موارد به خوبی پیش برود، در تابستان پیش‌رو شاهد رونمایی از نسخه بعدی Metal Max خواهیم بود

توییت نخست به این موضوع اشاره می‌کند که در حال حاضر هیروشی میائوکا درباره نسخه تازه بازی Metal Max ایده‌ پردازی می‌کند و به زودی اطلاعات بیشتری به گوش طرفداران خواهد رسید. توییت دوم نشان می‌دهد که به مناسبت یک سالگی بازی Metal Max Xeno، این اثر با تخفیف در ژاپن به فروش می‌رسد. این توییت همچنین شامل نظر تهیه‌کننده بازی یعنی جونتارو کونو است که می‌گوید برنامه‌ها در جریان است و اگر همه‌ی موارد به خوبی پیش برود، در تابستان بعدی شاهد رونمایی از بازی خواهیم بود.

در حالی که تنها از رونمایی نسخه تازه بازی Metal Max در تابستان پیش‌رو اطمینان داریم، اما احتمال این وجود دارد که این اثر به وسیله همان سازندگان بازی Metal Max Xeno توسعه یابد. آخرین نسخه از این مجموعه یعنی بازی Metal Max Xeno با همکاری سه کمپانی Kadokawa Games ،Cattle Call و 24Frame ساخته شد. این بازی در حال حاضر برای کاربران غربی کنسول پلی استیشن 4 و تنها برای کاربران ژاپنی پلی استیشن ویتا در دسترس است.

بازی Metal Max Xeno سالگرد ۲۵ سالگی مجموعه را جشن گرفت و این بازی اولین اثری بود که پس از سال‌ها برای کنسول منتشر شد. این بازی توانست فرمول نقش‌آفرینی مبتنی بر نوبت مجموعه را با موفقیت بازگرداند و باری دیگر مورد تحسین طرفداران قرار گیرد. شما می‌توانید نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید. 

منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده