// جمعه, ۳۰ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۳۱

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Mortal Kombat 11 با نواختن موزیک کلاسیک و خاطره‌انگیز این مجموعه، شما را برای یک‌سری مبارزه‌ی خونین و حماسی آماده می‌کند.

کمتر از یک هفته تا انتشار بازی Mortal Kombat 11، جدیدترین ساخته‌ی ادبون و همکارانش در استودیو NetherRealm باقی مانده و در جریان آخرین اخبار بازی، تریلر روز عرضه‌ی این اثر مورد انتظار در دسترس قرار گرفته است.

تریلری که در ادامه تماشایش خواهیم کرد در کنار پخش نسخه‌ای جذاب از موزیک کلاسیک مجموعه‌ی مورتال کامبت، با تدوین جذابی که روی این موزیک انجام داده، هیجان‌ و آدرنالین‌تان را بالا می‌برد شما را برای یک سری جدید از مبارزات خونین و پرهیجان آماده می‌کند. در این تریلر شخصیت‌هایی مثل کرونیکا، کیتانا، نوب سایبات، ساب‌زیرو، اسکورپین، رایدن، جانی کیج و بیشتر را می‌بینیم که برای تعیین سرنوشت جهان و جلوگیری از هدف کیتانا مبنی بر از نو نوشتن تاریخ، وارد میدان‌های نبرد می‌شوند.

بازی Mortal Kombat 11، جدیدترین ساخته‌ی استودیو ندررلم (Netherrealm) در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) راهی ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4، پی سی و نینتندو سوییچ خواهد شد. گفتنی است که نسخه‌ نینتندو سوییچ بازی در تاریخ ۲۰ اردیبهشت در دسترس دارندگان کنسول هیبریدی نینتندو در منطقه‌ بریتانیا قرار خواهد گرفت.

دانلود از آپارات

منبع TwinFinite

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده