// جمعه, ۳۰ فروردین ۹۸ ساعت ۱۲:۰۱

به‌تازگی ویدیو جدید بازی Rage 2 منتشر شده است که گیم‌پلی بازی در مناطق جنگلی را روی کامپیوتر به‌نمایش می‌گذارد.

Rage جزو آن دسته از بازی‌هایی بود که داستان جذاب و سرگرم کننده‌ای نداشت، اما گیم‌پلی بازی هیجان خاصی را به‌مخاطب القا می‌کرد و می‌توانستید لحظات خوبی را در آن سپری کنید. حال Rage 2 قصد دارد یک گیم‌پلی دیوانه‌وار و عمیقی را در دسترس کاربران خود قرار دهد. همچنین به‌نظر می‌رسد در این نسخه شاهد داستانی قابل قبول باشیم. بااین‌حال کاربران Rage را با گیم‌پلی آن می‌شناسند و انتظار دارند که نسخه دوم بتواند گیم‌پلی نسخه اول را به تکامل برساند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی ویدیو جدیدی از این بازی ریج 2 منتشر شده است. این ویدیو که روی کامپیوتر ضبط شده است، مبارزات و گیم‌پلی محیط‌های جنگلی بازی را به‌نمایش می‌گذارد. بازیکنان در بازی Rage 2 می‌توانند از آیتم‌ها یا مهارت‌های مختلفی استفاده کنند. درواقع شما چهار آیتم یا مهارت را انتخاب می‌کنید که در پایین سمت چپ صفحه‌نمایش نشان داده می‌شوند. همچنین یک مهارت ویژه هم برای بازیکنان در نظر گرفته شده است. به‌نظر می‌رسد رفته رفته و با پیشروی در بازی بتوانید این مهارت ویژه را تغییر بدهید.

درادامه می‌توانید ویدیو منتشر شده را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید. بازی Rage 2 در تاریخ ۲۴ اردیبهشت ماه (۱۴ مه) برای پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و کامپیوتر عرضه می‌شود.

دانلود ویدیو از آپارات

منبع GameSpot

کاراکتر باقی مانده