// چهار شنبه, ۲۸ فروردین ۹۸ ساعت ۲۱:۰۱

جدیدترین قسمت از برنامه‌ی فریم نیوز، اطلاعات‌مان راجع به آثار مورد انتظار و جدید شرکت‌های بزرگِ دنیای سینما و تلویزیون را مرور می‌کند و از اظهارِ نظر جالب کارگردانی شناخته‌شده راجع به بهترین فیلم اکشن تاریخ، می‌گوید.

با معرفیِ شبکه‌ی اینترنتی دیزنی پلاس (+Disney)، این‌روزها حجم زیادی از اخبار سینمایی به محتواهای اختصاصیِ قدیمی و جدیدی اختصاص دارد که پس از آغاز به کار این شبکه‌ی اینترنتی در پاییز سال میلادی جاری، مخاطبان می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. اما با داغ‌تر شدن تنور رقابت‌های تلویزیونی، نتفلیکس و شبکه HBO هم وقتی را تلف نکرده‌اند و هر روز، داده‌هایی تازه و مرتبط با سریال‌ها یا فیلم‌های تلویزیونی آینده‌شان را با طرفداران به اشتراک می‌گذارند. نتیجه‌ی همه‌ی این‌ها هم می‌شود شکل‌گیری یک هفته‌ی میلادی شلوغ از نظر تعدد اخبار جهان هنر هفتم در روزهای گذشته که زومجی در «فریم نیوز ۵۹»، سراغِ نگاه انداختن به مهم‌ترین‌های‌شان می‌رود. در پایانِ کار نیز به عادت همیشگی‌مان تریلری تازه از راه رسیده و دیدنی را با زیرنویس فارسی اختصاصی تقدیم‌تان می‌کنیم تا همه‌چیز را برای تماشا یا بازبینی آن توسط شما، مهیا کرده باشیم.

دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوب

فصل چهارم برنامه‌ی هفتگی، ویدیویی و سینما/تلویزیون‌محور «فریم»، در قالب آیتم‌های ویدیویی «فریم باکس آفیس» روزهای سه‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ و «فریم نیوز» روزهای چهارشنبه ساعت ۲۱:۰۰ در سایت زومجی پخش می‌شود؛ برنامه‌هایی که امیدواریم هر دوی‌شان، برای‌تان دوست‌داشتنی و رضایت‌بخش باشند.

منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده