// سه شنبه, ۲۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، درجریان یک توییت اعلام کرده است که کاراکتر شائو کان، در تاریخ دوم اردیبهشت ماه به‌صورت کامل رونمایی می‌شود.

در جریان برنامه اخیر کامبت کست که استودیو ندررلم (Netherrealm Studios)، سازنده بازی Mortal Kombat 11، برگزار می‌کند، شاهد رونمایی کامل از کیتانا بودیم. در این میان عده‌ای از کاربران که منتظر رونمایی از شائو کان بودند، نسبت به غیبت این کاراکتر اعتراض کردند. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، تایلر لنسدون، مدیر کامیونیتی ندررلم، در جواب به یکی از معترضین در توییتر نوشته است که کاراکتر مورد انتظار شائو کان، در روز دوم اردیبهشت ماه و آخرین قسمت از برنامه کامبت کسب، به‌صورت کامل رونمایی می‌شود.

شائو کان کاراکتری است که هواداران تنها با پیش خرید کردن مورتال کامبت 11 می‌توانند به او دسترسی داشته باشند و استودیو ندررلم تصمیم گرفته است یک روز قبل از عرضه جهانی، این کاراکتر و نحوه‌ی مبارزه کردنش را به‌نمایش بگذارد. ازطرفی شائو کان یکی از کاراکترهای بخش داستانی هم هست و اگر بازی را پیش‌خرید نکرده باشید، می‌توانید او را در بخش داستانی مشاهده کنید. درکنار تمامی موارد ذکر شده، هنوز ۶ کاراکتر لیست مبارزان Mortal Kombat 11 معرفی نشده‌اند.

احتمال دارد در آخرین قسمت از برنامه کامبت کست، در کنار شائو کان شاهد معرفی دو کاراکتر دیگر هم باشیم. نظر شما کاربران زومجی چیست؟ احتمال می‌دهید چه مبارزان دیگری در بازی Mortal Kombat 11 حضور داشته باشند؟

منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده