// دوشنبه, ۲۶ فروردین ۹۸ ساعت ۲۱:۳۲

اشلی برچ بعد از Borderlands 2، در نسخه سوم این مجموعه هم به جای Tiny Tina صحبت خواهد کرد.

یکی از شخصیت‌های محبوب مجموعه بوردرلندز (Borderlands) که در نسخه دوم آن معرفی شد، Tiny Tina بود که اشلی برچ صداپیشگی او را برعهده داشت. اخیراً رندی پیچفورد، مدیرعامل استودیو گیرباکس (Gearbox Software) اعلام کرده است که صداپیشگی Tiny Tina در بوردرلندز 3 (Borderlands 3) هم توسط اشلی برچ انجام می‌شود.

این موضوع از طریق پاسخ پیچفورد به توییت یکی از هواداران بوردرلندز مشخص شده است؛ هواداری که ناراحتی خود را بابت عدم حضور احتمالی اشلی برچ اعلام کرده بود و در نهایت مشخص شد Tiny Tina برخلاف شخصیت دیگری به نام Rhys با صداپیشه اصلی خود در بازی حضور خواهد داشت. Rhys یکی دیگر از شخصیت‌های محبوب این مجموعه است که چند روز قبل مشخص شد تروی بیکر، صداپیشه اصلی آن در بوردرلندز 3 حضور نخواهد داشت و هرچند در ابتدا بیکر نسبت به این قضیه اعتراض کرد، ولی بعد از آن اعلام شد خود او پیشنهاد صداپیشگی این شخصیت در نسخه جدید را رد کرده است.

Tiny Tina را نخستین بار در بازی بوردرلندز 2 ملاقات کردیم و بعد از آن یک بسته الحاقی هم با محوریت او تحت عنوان Tiny Tina's Assault on Dragon Keep منتشر شد. این دختر پُر انرژی بعدها در Borderlands: The Pre-Sequel هم حضور پیدا کرد و اکنون طرفداران بازی منتظر دیدار دوباره با او در بوردرلندز 3 هستند.

اشلی برچ خواهر نویسنده بوردرلندز 2 یعنی آنتونی برچ است و همین نسبت خانوادگی هم باعث شد پای او به بوردرلندز 2 باز شود. بعد از آن هم به خاطر درخششی که در این نقش داشت، به عنوان صداپیشه به آثار دیگری هم ملحق شد؛ از جمله صداگذاری شخصیت Chloe Price در بازی Life Is Strange، شخصیت Nebula در بازی Guardians of the Galaxy: The Telltale Series و البته Aloy در Horizon: Zero Dawn.

در این میان بد نیست به شایعه‌ای هم اشاره کنیم که در ارتباط با حضور احتمالی تریسی مارو (ملقب به Ice-T) در بوردرلندز 3، آن هم در نقش خود این آهنگساز منتشر شده است؛ موضوعی که در صورت صحت آن می‌توانیم منتظر لحظات جالبی در بازی باشیم.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی بوردرلندز 3 در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۲ شهریور ۱۳۹۸) توسط 2K Games برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد و به تازگی هم صحبت‌هایی در مورد وجود قابلیت کراس پلتفرم در این بازی مطرح شده است.

منبع DualShockers
کاراکتر باقی مانده