// دوشنبه, ۲۶ فروردین ۹۸ ساعت ۱۱:۳۱

به مناسبت آغاز فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت، تم و آواتار رایگاناین سریال به صورت محدود در دسترس کاربران پلی استیشن 4 قرار گرفته است.

فصل هشتم و آخر سریال محبوب بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، از امروز صبح آغاز شد. از آن‌جایی که بازی تاج و تخت محبوبیت بسیار بالایی دارد، سونی در یک اقدام جالب پوسته و آواتارهای رایگانی را از این سریال در دسترس کاربران پلی استیشن 4 قرار داده است.

پوسته پویا منتشر شده دارای اژدهای آتشین و یخ سریال است و با تغییر منوهای کنسول ظاهر این پوسته هم تغییر می‌کند. همچنین درکنار این پوسته‌ی رایگان، تعدادی آواتار هم در دسترس قرار داده شده است. آواتارهای Game of Thrones نماد هر خاندان را نشان می‌دهد و در میان آن‌ها هم شاهد کاراکترهایی نظیر شاه شب هستیم. کاربران از اینجا می‌توانند نحوه دریافت پوسته‌ی رایگان و آواتارها را مشاهده کنند.

ابتدا باید به‌حساب کاربری خود متصل شوید و سپس ویدیوهایی را که برای‌تان در نظر گرفته شده است، تماشا کنید. سپس کدهای فعال‌سازی پوسته و آواتار در اختیارتان قرار داده می‌شود. در این میان اشاره کنم که موارد ذکر شده محدود هستند؛ ازاین‌رو در اولین فرصت آن‌ها را کسب کنید. همچنین اگر عضو سرویس پلی استیشن VUE باشید، می‌توانید تمام فصل‌های ساریل بازی تاج و تخت را تماشا کنید. در ادامه می‌توانید ویدیو مربوط به این پوسته را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات

منبع Dualshockers

کاراکتر باقی مانده