// یکشنبه, ۲۵ فروردین ۹۸ ساعت ۲۲:۳۳

در بازی موبایل Pirates Outlaws در نقش دزدان دریایی قرار می‌گیرید و با کارت‌های مختلفی با دشمنان مبارزه می‌کنید. با زومجی همراه باشید.

مدتی است که بازی‌های کارتی زیادی مورد توجه بازی‌سازان قرار گرفته است و شاهد انتشار آثار مختلفی از این سبک بوده‌ایم. این بازی‌ها دارای تنوع بالایی هستند و سازندگان آثار خلاقانه‌ای را توسعه داده‌اند که مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است. استودیو Fabled Game نیز سراغ این سبک از بازی رفته است و بازی موبایل Pirates Outlaws را برای پلتفرم‌های موبایلی منتشر کرده است؛ اثری در سبک کارتی که بازیکنان را در نقش دزدان دریایی قرار می‌دهد. با زومجی همراه باشید تا نگاهی به این بازی اندروید و آیفون بیندازیم.

Pirates Outlaws

باس‌های بازی به مرور سخت‌تر و چالش‌برانگیز می‌شوند

بازی آیفون و اندروید Pirates Outlaws درباره یک کاپیتان کشتی دزدان دریایی است که به جزایر مختلف می‌رود و با دیگر دزدان دریایی مبارزه می‌کند. برای ورود به هر جزیره، بازیکن باید مقداری سکه هزینه کند. روند بازی به اینگونه است که کاربر پس از انتخاب جزیره، تعدادی کارت دریافت می‌کند که هرکدام ویژگی منحصربه‌فردی دارد. بازیکن برای مبارزه با دشمنان باید از کارت‌ها استفاده کند و با کمک کارت‌ها دشمنان را شکست بدهد. کارت‌ها در سه دسته حمله، دفاع و سلامت تقسیم‌بندی می‌شوند. بازیکن در هر نوبت خود، باید از سه کارت استفاده کند و کارهای دفاعی و تهاجمی خود را انجام بدهد. استفاده درست از کارت‌ها موجب می‌شود بازیکن بهتر کارت‌های خود را مدیریت کند و از گزند دشمنان در امان بماند. لازم به ذکر است که کارت‌ها قابل ارتقا هستند که بازیکن در بخش فروشگاه بازی، کارت‌های جدیدی را خریداری می‌کند و کارت‌های موجود را ارتقا می‌دهد. در پایان هر مرحله یک باس وجود دارد که قدرت بالایی نسبت به دیگر دشمنان دارد و کاربر باید با تمرکز بالا با باس بازی مبارزه کند. کارت‌های بازی از تنوع بالایی برخوردار است و دست بازیکن برای چینش کارت‌ها باز است. در مجموع، گیم‌پلی بازی Pirates Outlaws چالش‌برانگیز و پرهیجان طراحی شده است.

Pirates Outlaws

کارت‌ها از تنوع بالایی برخوردار است

بازی موبایل Pirates Outlaws دارای گرافیکی انیمیشنی است که محیط‌هایی بسیار زیبا دارد. شخصیت‌ها و جزایر بازی به خوبی طراحی شده است. موسیقی بازی با زمینه دزدان دریایی گوشنواز و هیجان‌انگیز است که حس حضور در دریا را به خوبی القا می‌کند. همچنین، بازی به صورت آفلاین قابل تجربه است که بازیکنان می‌توانند بازی را با هزینه ۱ دلار خریداری کنند و این اثر را تجربه کنند.

Pirates Outlaws

بازی موبایل Pirates Outlaws یک اثر مهیج و سرگرم‌کننده است که به تمامی علاقه‌مندان به سبک بازی‌های کارتی پیشنهاد می‌شود. کارت‌های متنوع و گیم‌پلی روان آن باعث شده است بازیکن به سختی دست از بازی کردن بکشد. این بازی به دلیل داشتن المان‌های خلاقانه جزو بهترین بازی های اندروید قرار گرفته است. این بازی هم‌اکنون در فروشگاه‌های اپ استور و گوگل پلی در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید این بازی زیبا را از طریق لینک‌های پایین دانلود و تجربه کنید:

دانلود بازی Pirates Outlaws
منبع زومجی
کاراکتر باقی مانده