// یکشنبه, ۲۵ فروردین ۹۸ ساعت ۱۴:۰۱

شبکه هولو تاریخ پخش فصل جدید سریال Veronica Mars با نقش آفرینی دوباره کریستن بل، را رسما تایید و اعلام کرد.

شهریور ماه سال گذشته بود که شبکه هولو (Hulu) احیای سریال Veronica Mars (ورونیکا مارس) را رسما تایید و اعلام کرد. فصل چهارم و جدید این سریال قرار است کوتاه‌تر از سه فصل گذشته باشد و فصل جدید این سریال قرار است تنها در ۸ قسمت که زمان هر قسمت حدود یک ساعت خواهد بود، تولید و از شبکه هولو پخش شود. کریستن بل، بازیگر نقش ورونیکا مارس در سه فصل اول سریال، قرار است بار دیگر این نقش را در سریال Veronica Mars بازی کند. حال در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ انتشار فصل جدید سریال ورونیکا مارس برای تابستان امسال تایید و اعلام شده است. شبکه Hulu تایید کرد که هر هشت قسمت فصل جدید مینی سریال Veronica Mars در تاریخ ۲۶ جولای ۲۰۱۹ (۴ مرداد ۱۳۹۸) از این سرویس استریم منتشر خواهند شد. 

طبق خلاصه داستان منتشر شده از فصل جدید سریال Veronica Mars، تعطیلات بهاری در شهر نپتون با قتل‌های زنجیره‌ای به پایان رسید که در نتیجه صنعت گردشگری این شهر توریستی ساحلی در خطر قرار گرفته است. پس از شروع تحقیقات، مارس توسط پدر و مادر یکی از قربانیان برای پیدا کردن قاتل پسر آن‌ها استخدام شده است. حال ورونیکا باید در هشت قسمت حماسی این راز را کشف کند که افراد ثروتمندی مانع کار او خواهند شد و به نظر می‌رسد که پاسخ مارس در طبقه کارگر در دیتونا بیچ در ساحل غربی باشد. کریستن بل، جیسون دوهرینگ، فرانسیس کاپرا، پرسی داگز سوم، ماکس گرینفیلد و دیوید استارزیک، جی کی سیمونز، پتن اسوالت، ایزابلا ویدوویچ، کلیفتن کلینز جونیور و کربی هاول-باپتیست، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال Veronica Mars حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

راب توماس، سازنده سه فصل اول سریال ورونیکا مارس، برای ساخت فصل جدید سریال Veronica Mars نیز بازگشته است. سریال ورونیکا مارس در ۳ فصل و در ۶۴ قسمت تولید شد که دو فصل اول آن در بین سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ از شبکه UPN و فصل سوم این سریال در طی سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ از شبکه CW به‌روی آنتن رفت. علاوه‌بر این، فیلم Veronica Mars نیز در سال ۲۰۱۴ تولید و منتشر شد که سه فصل اول این سریال و فیلم آن اکنون بخشی از برنامه‌های سرویس هولو هستند.

منبع Comingsoon
کاراکتر باقی مانده