// شنبه, ۲۴ فروردین ۹۸ ساعت ۲۱:۵۷

فروش بلیت‌ها و نمایش فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» به کارگردانی منوچهر هادی متوقف شده است.

فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» ساخته جدید منوچهر هادی است. این فیلم سینمایی در اکران نوروزی روی پرده رفت. از همان ابتدای اکران درمورد شوخی‌های فیلمنامه «رحمان ۱۴۰۰» بحث‌هایی بالا گرفت. مدتی پیش نیز غلامرضا فرجی، مدیر کل سازمان سینمای حرفه‌ای نیز اعلام کرد که نسخه روی پرده فیلم سینمایی رحمان 1400 با نسخه‌ی دارای مجوز ارشاد فرق دارد. فرجی در این باره به شرح زیر گفت:

سازمان سینمایی بعد از ارائه مجوز به هر فیلم برای تطابق نسخه مجوزدار و آنچه به اکران در می‌آید بازرسانی را به سینما می‌فرستد و بر مبنای گزارش این بازرسان تصمیم‌گیری می‌کند. در مورد فیلم «رحمان ١٤٠٠» این اتفاق افتاده است و گویا نسخه دارای مجوز این فیلم با نسخه در حال اکران متفاوت است که برای آن تصمیم‌گیری لازم را اتخاذ می‌کنیم.

به دلیل تفاوت نسخه اکران و نسخه دارای مجوز، بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران فروش بلیت و نمایش فیلم «رحمان ۱۴۰۰» تا اطلاع ثانوی متوقف شده است. فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» به کارگردانی منوچهر هادی یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران نوروزی بود. این فیلم ایرانی با بازی مهران مدیری، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، ساره بیات، بهرام افشاری و یکتا ناصر جلوی دوربین رفته است.

نظر شما کاربران زومجی درباره توقف نمایش و فروش بلیت برای فیلم سینمایی «رحمان ۱۴۰۰» چیست؟

کاراکتر باقی مانده